Wpis z mikrobloga

Kiedy ludzie w końcu pogodzą się z tym, że życie nie jest sprawiedliwe?
Że te chamskie dzieci z podstawówki i gimnazjum pewnie żyją szczęśliwie z rodzinami a nie zostali śmieciarzami

Że te szony z bodycount 100+ są szczęśliwe i budują relacje mimo tego co mówią inni a nawet zakładają rodziny

Że ci aroganccy i zadufani w sobie faceci są najbardziej poważani w zawodzie i życiu towarzyskim

Że z bycia dobrym nic nie wynika?

Zamiast tego wola karmić się historyjkami, że na pewno oni cierpią i są nieszczęśliwi a jeśli już teraz nie są to zaraz będą... Tak na pewno za chwileczkę, ich świat runie tuż tuż.
#gownowpis
  • 55
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka:

Że te szony z bodycount 100+ są szczęśliwe i budują relacje mimo tego co mówią inni a nawet zakładają rodziny


XDDDDDDDDDD
tak tak, na nikomu nie przeszkadza wysoki bodycount, nie ma to dla nikogo absolutnie żadnego znaczenia xDDDDD
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Całe życie obserwuję, że jak widzę czyjeś negatywne cechy, to inni też je z czasem dostrzegają. Jak ktoś jest zgniły w środku, to takim będzie i w innych konfiguracjach, a nie tylko w jednej. A może ktoś się rzeczywiście zmienił i żałuje tego, co robił? Co do bodycount (brana jest m.in. pod uwagę satysfakcja życiowa): https://wykop.pl/link/4876937/recepta-na-udane-malzenstwo-mala-liczba-partnerow-seksualnych
  • Odpowiedz
kiedy ludzie w końcu przestaną myśleć o innych i uzależniać swoje szczęście od nich? Tu jest prawdziwy problem.


@NuklearnySzpadel: no nie wiem, może wtedy, kiedy właśnie przestanie się ich od dzieciaka karmić takimi bajkami o sprawiedliwości, tak, że w dorosłości są praktycznie bezbronni wobec osób, które od małego odbierały zupełnie inne lekcje, tj. brać co swoje i nie patrzeć na innych? Tu jest prawdziwy problem.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZenujacaDoomerka ten wpis wygląda jak wewnętrzny płacz osoby pokrzywdzonej, której nie wyszło w życiu

Jeśli taka forma terapii ma Ci pomóc to nie mam nic do tego, ale brzmisz trochę jakbyś była ofiarą
  • Odpowiedz
znam laske która sie zaczęła bzykac mając 14 lat z kim popadnie zdradzała każdego a do tej pory kochają się w niej dobre chłopaki z miękkim sercem którzy by sobie serce wypruli i jej na tacy dali xD


@Linnior88: W sensie, że te "dobre chłopaki", po prostu świadomie przymykają oko na to jak potraktowała poprzednich, ustawiając się w kolejce, czy raczej są nieświadomi, i nie pofatygują się nawet żeby się zapoznać
  • Odpowiedz
nie świadomi bo znali historię tylko z jej perspektywy a ja znając ja latami wiedziałam jak było naprawdę


@Linnior88: I mówiłaś chociaż im o tym? Skoro sama dostrzegasz jak to nie w porządku, to chyba powinnaś.
Tak poza tym to nawet tylko znając historię z jej perspektywy chyba chcieli poznać ją też z innej, prawda? Wydaje mi się że zdrowy rozsądek nakazuje zrobić jakieś rozpoznanie wśród ludzi z jej otoczenia.
  • Odpowiedz
@plawio xD tak, takie kobiety wcale nie zakładają rodzin i nie mają powodzenia. Takie brednie jak to, że po trzydziestce kobieta ma mało adoratorów, bo wolą dwudziestolatki. One sobie i tak poradzą.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: ci wszyscy ludzie "piękni, bogaci, pewni siebie" to motłoch żyjący w bańce stresu i samouwielbienia.
Nie ma im kompletnie czego zazdrościć trzeba żyć "po swojemu".
A finalnie łatwiej być złym niż dobrym.
  • Odpowiedz