Wpis z mikrobloga

Kiedy ludzie w końcu pogodzą się z tym, że życie nie jest sprawiedliwe?
Że te chamskie dzieci z podstawówki i gimnazjum pewnie żyją szczęśliwie z rodzinami a nie zostali śmieciarzami

Że te szony z bodycount 100+ są szczęśliwe i budują relacje mimo tego co mówią inni a nawet zakładają rodziny

Że ci aroganccy i zadufani w sobie faceci są najbardziej poważani w zawodzie i życiu towarzyskim

Że z bycia dobrym nic nie wynika?

Zamiast tego wola karmić się historyjkami, że na pewno oni cierpią i są nieszczęśliwi a jeśli już teraz nie są to zaraz będą... Tak na pewno za chwileczkę, ich świat runie tuż tuż.
#gownowpis
  • 55
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: ogólnie zgoda ale #!$%@? o tym byciu dobrym. Chociażby dlatego, że często pragmatycznie łatwiej jest załatwić coś będąc w dobrych relacjach w firmie etc. Ręka ręke myje.
I co to za zaskoczenie w postach, że kto tak myśli? Kurva poczytajcie sobie biadolenia z tagu przegryw XD
  • Odpowiedz
Że te chamskie dzieci z podstawówki i gimnazjum pewnie żyją szczęśliwie z rodzinami a nie zostali śmieciarzami


@ZenujacaDoomerka: akurat w moim przypadku największe patusy zostały największymi patusami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka Z mojego doświadczenia życiowego - bycie dobrym, porządnym człowiekiem na dłuższą metę się opłaca. Już pomijam, że potrafię spojrzeć w lustro i nie czuć wstrętu do siebie, ale ludzie to doceniają. Jeśli się przekonają, że można Ci zaufać, że nie wydymasz ich przy pierwszej okazji to chcą z tobą współpracować na wielu płaszczyznach.
Tylko nie można mylić bycia porządnym człowiekiem z byciem miękką fają, którą każdy może pomiatać. U nas często
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka ja nie mam takich doświadczeń. Kilku łobuzów z podstawówki i gimnazjum albo strzeliło samobója, siedzi w więzieniu albo klepie biedę. Szony popularne w liceum wyjechały mają swoje kaszojady i się spasły. Nie wiem co u tych najzdolniejszych bo oni zazwyczaj nie utrzymywali na dłużej kontaktu.
Ja staram się być dobry, robię swoje i co najważniejsze jestem happy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: bycie uprzejmym i miłym nie znaczy że masz nadstawiać drugi policzek k milczeć gdy jawnie ktoś cię wykorzystuje.
Bycie uprzejmym i miłym staram się zawsze stosować choć nie zawsze się udaje.
Dzięki temu po pierwsze mam trochę ludzi z którymi mogę jeździć na wakację, takich którzy np. bez problemu mi pożyczą samochód albo za darmo poświęcą kilka dni pomagając.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Akurat trochę wiem jak się potoczyło życie ludzi z mojej podstawówki. Ze wszystkich patusów tylko jeden wyszedł jako tako na prostą, dwóch poszło siedzieć, kilku na bezrobociu, kilku w budowlance na czarno, inni w fabrykach w UK... no raczej nie zamieniłbym się z żadnym.
  • Odpowiedz