Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze w boomerach jeżdżącymi 20 letnimi #samochody na wungiel znaczy spalinowymi jest to że za wade #tesla podają to że bateryjkę trzeba co chwilę długo ładować. A ja Zdążyłem tylko zjesc kebaba, odlać sie i napisać wysryw na wykopie, nie zdążyłem zrobic zakupów i potibderowac a bateria jusz 80% naładowana. Przejadę 300km prując po 120 i wyprzedzając wszystkich boomerow w gruchotwch do następnego ładowania.
  • 71
  • Odpowiedz
bo ta się ładuje gdy śpię :)


@assninja: moja (hipotetyczna) się nie ładuje podczas snu, bo mieszkam w bloku - musiałbym jak pan Oski mieszkać w domu to nie potrzebuje spalinowego auta lol.

więc możesz już przestać... czekaj jak to to napisałeś? a, już mam - możesz przestać wmawiać że ev jest jakąkolwiek sensowną alternatywą dla każdego
  • Odpowiedz
@PiotrFr: u mnie się nie da i co teraz? przyjedziesz i zamontujesz? wam już to ev mózgi wyjadło, no nie zdrzierżycie tego że komuś nie pasuje ev którego nie ma gdzie naładować...
  • Odpowiedz
@PiotrFr: no to już nie do mnie pretensje, tylko do mojej wspólnoty/spółdzielni :) chcesz to dam ci namiary, przekonasz ich, przepchniesz ustawy, a ja sobie wtedy kupię elektryka (bo gadżety też lubię)
  • Odpowiedz
@PiotrFr: muszę spytać, czy jesteś dorosły? próbowałeś kiedykolwiek cokolwiek przepchnąć we wspólnocie? czy tylko umiesz w internety klikać nie znając życia realnego?

czytaj w dół ten artykuł od nagłówka

"Wniosek o instalację punktu ładowania w budynku mieszkalnym"

zobaczysz jak proste i tanie jest zainstalowanie sobie ładowarki w bloku który powstał w czasach i przepisach gdzie nikt nie myślał o jakichśtam elektrykach
  • Odpowiedz
@Ligniperdus:

próbowałeś kiedykolwiek cokolwiek przepchnąć we wspólnocie


A sam próbowałeś czy tak tylko gadasz?
Wielokrotnie tu już opisywali jak robili przyłącze.

zobaczysz jak proste i tanie jest zainstalowanie sobie ładowarki w bloku który powstał w czasach i przepisach gdzie nikt nie myślał o jakichśtam elektrykach


Na punkt 3.7 kw nie trzeba ani dużych nakładów ani niewiadomo jakiej instalacji. Chyba nie powiesz, że w bloku nie można czajnika elektrycznego podłączyć? xD
Mam
  • Odpowiedz
A sam próbowałeś czy tak tylko gadasz?


@PiotrFr: tak, orientowałem się w temacie, dostałem odpowiedź "na dzisiaj się nie da" łamane przez "ooo panie ale to będzie załatwiania papierów, szkoda zachodu i kosztów", mogem oczywiście próbować dalej i chodzić po sądach, tylko nie wiem za bardzo po co, bo nie jesteś mi w stanie przedstawić ani jednej korzyści jaką otrzymam po kupnie ev (a interesowałem się tematem, bo lista moich pojazdów
  • Odpowiedz
@Ligniperdus:

dostałem odpowiedź "na dzisiaj się nie da" łamane przez "ooo panie ale to będzie załatwiania papierów, szkoda zachodu"


Przecież to tak nie działa. Składasz wniosek i robisz ekspertyzę. Nie można bezpodstawnie odmówić, precyzuje to ustawa. Ale jak usłyszałeś, że "trzeba papiery" i się poddałeś to inny problem. Ale przyznaję, że w Polsce wszystkie te procedury są powalone. Np we Francji uregulowano to już w 2011, gdy nikt jeszcze nie myślał
  • Odpowiedz