Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze w boomerach jeżdżącymi 20 letnimi #samochody na wungiel znaczy spalinowymi jest to że za wade #tesla podają to że bateryjkę trzeba co chwilę długo ładować. A ja Zdążyłem tylko zjesc kebaba, odlać sie i napisać wysryw na wykopie, nie zdążyłem zrobic zakupów i potibderowac a bateria jusz 80% naładowana. Przejadę 300km prując po 120 i wyprzedzając wszystkich boomerow w gruchotwch do następnego ładowania.
  • 71
  • Odpowiedz
@aczutuse: na baku mam 1200km zasięgu. Tankuje 5 minut. Fajnie się jeździ elektrycznym Polonezem? Nauczyli się w fabrykach składać tak aby nic nie wystawało i odstawało? Jakość użytych materiałów też pozostawia wiele do życzenia. No ale to tesla()
  • Odpowiedz
Przejadę 300km prując po 120 i wyprzedzając wszystkich boomerow w gruchotwch do następnego ładowania.


@aczutuse: Kierowniku z czym do ludzi, taki gruz w gazie zrobi ponad 1000 km :) Też będzie pruł sobie 120, jego tankowanie do pełna to 5-10 min.

Ty w tym czasie będziesz ładował swój samochodzik co najmniej 3x, a twoja podróż znacząco się wydłuży, super opcja :)

Podobnie diesel zrobi 1000 km.
  • Odpowiedz
@Thexil Ja przy dwóch elektrykach i przez 30kkm byłem raz na płatnej. W tym roku postawiłem nową stację "paliwową" koło domu, działa od wiosny do jesieni
  • Odpowiedz
@zibizz1: Mam felicię, testowałem teslę i nie. Wykonanie wnętrza nie wygrywa. Plastik fantastik kijowo spasowany. W felicji która ma 25 lat po tylu latach jedyne co trzeszczy to głośniki, ale na pewno nie plastiki. W nowej tesli wszystko trzeszczy po wyjeździe. Nie od dzisiaj amerykańskie auta mają gówniane wykonanie i to fakt. Tesla wygrywa tylko i wyłącznie oprogramowaniem i przyśpieszeniem.
  • Odpowiedz