Wpis z mikrobloga

via Android
  • 13
@WpiszSwojLogin xd dzięki za radę. Zwalniam przeważnie tylko co innego jak dziadek stoi i z dupy rusza nagle tak jak by mnie nie widział nie wiadomo dlaczego
  • Odpowiedz
@d601 miałem kilka lat temu wypadek na rowerze bo też mnie auto potrąciło i miałem zmalała kość promieniowa, ciśnij gościa z OC auta, rower do serwisu na jego koszt + uszczerbek na zdrowiu, ja dostałem 8k plus koszt naprawy roweru
  • Odpowiedz
@d601:
Było siedzieć w domu. Nie po to się na ludzi mówi "domownicy", żeby tacy się potem po drogach kręcili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@d601 szybkiego powrotu do zdrowia życzę, trzy lata temu też mnie samochód trafił na przejeździe, wybity bark i stłuczone nadgarstki. Dobrze że policję wezwałeś.
  • Odpowiedz
@d601 o Jezu jak mnie to irytuję jak jest przejście dla pieszych i rowerow i zazwyczaj rowerzyści mają w dupie że to przejscie i #!$%@? ile fabryka dała na rowerze, to jest chory przepis, rowerzysta powinien mieć obowiązek zejscia z roweru lub chociaż maksymalnie zwolnić.
  • Odpowiedz
rowerzysta powinien mieć obowiązek zejscia z roweru


@Jachnucy: zwykle mam #!$%@? na przestrzeganie zasad i tam gdzie trzeba i ma to sens schodzę i przeprowadzam rower, a nie przejeżdżam jak 99% rowerzystów ale kurła to jest taki absurd! Zanim dojadę w 10-15 minut do w miarę sensownego miejsca, powinnam zejść z rowery pięć razy xD.
  • Odpowiedz