Wpis z mikrobloga

Odnośnie Buddy to już pomijając kwestię na ile to jest krętacz i skont wziął pieniążki to po prostu jego content jest tak wybitnie nudny i polega tylko i wyłącznie na flexowaniu się hajsem, że nie wiem jak to można oglądać i nie ziewać xD gość nie prezentuje sobą nic ciekawego, tylko kasa, kasa i szybkie samochody, ani to zabawne ani żaden troll, na jego filmach nie dzieje się nic interesującego

Skąd więc ta popularność? Czy bieda mentalna i materialna oglądajac jego filmy sama czuje się przez chwile bogatsza? W jakiś sposób wczuwa się w te jego materiały i mózg wytwarza endorfiny, że samemu się jest jakimś wygrywem co jeździ lambo za miliona kobla?

#budda #takaprawda #youtube
yahoomlody - Odnośnie Buddy to już pomijając kwestię na ile to jest krętacz i skont w...

źródło: a884bb92d46d0c86278ab783eac86d4312aa3315a2820b92664355c15b9d4da7

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

też tego nie mogę pojąć co tyle ludzi widzi w tych jego filmach.. przecież to on pławi się w luksusach i jeździ drogimi furami, a nie jego widzowie


@Domen85: to wg ciebie popularni influencerzy powinni żyć na takim samym poziomie jak ty?
  • Odpowiedz
@ATAT-2: a czy Ja coś takiego napisałem? Chodzi o to że ludzi jara oglądanie jak ktoś pławi się w luksusie za ich pieniądze. Poza tym nie wiesz na jakim poziomie Ja żyję więc takie komentarze zostaw dla siebie.
  • Odpowiedz
Poza tym nie wiesz na jakim poziomie Ja żyję więc takie komentarze zostaw dla siebie.


@Domen85: xD co?

Chodzi o to że ludzi jara oglądanie jak ktoś pławi się w luksusie za ich
  • Odpowiedz
@ATAT-2 masz właśnie super przykład ,,idealnego świata". Koleś się boi przez okno wyjrzeć, bo na każdym kroku ktoś go szantażuje i szuka haków (zapewne nie bez powodu). Może ten mistyczny SUKCES jednak nie polega na dużej sumie pieniędzy na koncie? XD
  • Odpowiedz
Koleś się boi przez okno wyjrzeć, bo na każdym kroku ktoś go szantażuje i szuka haków


@Rzounierz88: jakoś tego nie zauważyłem

Może ten mistyczny SUKCES jednak nie polega na dużej sumie pieniędzy na koncie?
  • Odpowiedz
@ATAT-2: no mnie akurat nie jara oglądanie czegoś takiego. Zresztą co to za głupie gadanie "Oglądanie jak ktoś żyje w 30 metrowym mieszkaniu i jeździ toyotą w leasingu?" A co to mało jest ciekawszych rzeczy do oglądania? Jakie wartości z tych filmików te dzieciaki i młodzież wyniosą? Że hajs i lans w życiu jest najważniejszy? Może warto byłoby się zastanowić dlaczego dzieci i młodzież chcą oglądać właśnie takie coś. Od
  • Odpowiedz
@yahoomlody: a ja nie jestem jakimś jego fanem, nie znam się na kompletnie na motoryzacji, ale taki film z odbioru Rollsa czy zamawiania Koenkgssega z ciekawostkami o samochodzie czy marce mi się dobrze oglądało.
A co tam poza tym robi, czy jest słupem, czy się flexuje, co tam rozdaje czy kupuje mam w piździe

Ale na wykopie jak widzę zawsze jest jedno słuszne podejście do każdego tematu xD
  • Odpowiedz
@yahoomlody zdziwiłbyś się jak duże jest community samochodziarskie w pl xD co moment mi wyskakują jakieś zloty na fb mimo że nigdy nie interesowałem się tematem i widzę duże zainteresowanie. Pewnie spora część z nich ogląda tego przygłupa bo w tym temacie jest on chyba najbardziej mainstreamowy jeśli chodzi o nasze polskie podwórko
  • Odpowiedz