Wpis z mikrobloga

Oho grubo, Budda 2miliony musiał oddać za przekręty Grażynki na fotovoltaice, nie no wszystko spoko, kasa przecież oddana, uj z tym że miał wtedy mase długów, kasę oddał. 13 lat z Grazyna w związku a ona nawet jednego wspólnego zdjęcia z nim nie ma na insta... prawdziwa miłość. Osobiście nic do gościa nie mam, w sumie robi spoko ten kontent, ale jest śliski w uj. #famemma #budda #patostreamy #youtube
  • 12
  • Odpowiedz
Grazyna w związku a ona nawet jednego wspólnego zdjęcia z nim nie ma na insta...


@upadekcywilizacji: To akurat nie jest nic dziwnego biorąc pod uwagę jak bardzo medialną osobą jest Budda, nie każda kobieta jest szonem jadącym na plecach swojego partnera.
  • Odpowiedz
@programista_wykopek: Nie bronię go, bo i tak filmy oglądam raz na ruski rok, ale oblewanie wodą kogoś czy dogryzanie to nic złego o ile zachowasz w tym balans. Ja ze swoją różową codziennie sobie dogryzamy i jakoś żyjemy już sobie od kilku lat tak
  • Odpowiedz
@danoneek: no spoko spoko ja to rozumiem! Tyle że typ robi to przy kamerach. Dla mnie to pokazuje jaki ma stosunek do "tej kobiety co żyje z nią 13 lat" tym bardziej że nawet swojego zdjecia na iq nie mają i niewie mówi o swoim zyciu pryw. To troche zmienia obraz, ni?
  • Odpowiedz
@programista_wykopek: No nie zdjęcie na IG nic nie zmienia. To, że nie gada o swoim życiu prywatnym to chyba dobrze. po co dzielić się tym na forum? Ludzie nie potrzebują się afiszować takimi rzeczami w internecie, zwłaszcza jak ktoś ma trochę więcej niż 18 lat.

A co robienia tego przy kamerach, skoro jej to pasuje to ich sprawa. Ma swój rozum i język, tyle
  • Odpowiedz