Wpis z mikrobloga

Czy macie takich znajomych (jak nie macie to jakbyście wtedy postąpili) którzy są zazdrośni o wasze życie lub coś co zrobiliście, kupiliście?
Dam taki przykład ktoś kupił sobie samochód większej wartości a druga osoba ma z tym problem. Ktoś znalazł lepszą pracą a twój znajomy ma z tym problem. Znalazłeś sobie dziewczynę twój znajomy ma problem. Nie mówię że ktoś przy okazji tych sukcesów się wywyższa i ma głowę w chmurach ale dzieli sie z tym bo niby to przyjaciel.. ja zacząłem przez to mniej mówić o sobie. Co w takim przypadku, jak się zachowujecie?

A. Staracie się jak najmniej mówić o sobie żeby nie prowokować znajomego/przyjaciela
B. Odpuszczacie znajomość.
C. Staracie się mimo wszystko utrzymywać kontakt pomimo takiego zachowania.

#przyjazn #relacjemiedzyludzkie #przyjaciele #znajomi #znajomosci #psychologia #studia #praca #ludzie #depresja #przegryw #rozkminy #porady

ktore wybierasz?

  • A 15.2% (5)
  • B 60.6% (20)
  • C 15.2% (5)
  • inne, napisz w komentarzu 9.1% (3)

Oddanych głosów: 33

  • 4
  • Odpowiedz
@Infiniti46: 1:1 sytuacja z ziomkiem, z którym przyjaźnie się 10 lat. Dopóki biedowalem i byłem w gorszej pozycji niż on, było wszystko git. Teraz, gdy zbieram owoce ciężkiej pracy i wyrzeczeń, niestety sytuacja się diametralnie zmienia, ale mimo wszystko niestety siedzę w opcji A
  • Odpowiedz