Wpis z mikrobloga

Malali7 daleko było do ładnego wyglądu, dobrego wzrostu i co najgorsze dynaminy. Klama na całą brzydką mordę, wzrost 178 cm i totalny brak inicjatywy - cichy, spokojny charakter. Musiał skupić jednak na czymś swoje życie i postawił na ciężką pracę. Stała się ona jego nawykiem i przyniosła tak duże efekty, że nie warto nawet o nich pisać bo zaraz mnie posądzą o bajkopisarstwo. To nie chodzi o to, że raz na miesiąc zrobi dużo i koniec. On każdego jednego dnia, nieważne jak się czuje, siada i pracuje nad sobą, to jest dla niego tak powszechne jak dla zwykłego człowieka pójście się wysrać. Dopiero jak się spotęguje efekt tak ciężkiej pracy z dłuższego przedziału czasu, to zaczną być widoczne satysfakcjonujące rezultaty. Dlatego śmieszy mnie jak ktoś na tagu pisze, że próbował coś tydzień robić i koniec. Po tygodniu no to raczej ciężko o jakiś fajny efekt.

#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill
  • 3
  • Odpowiedz
@power-weak: jakiś jeden typ spamuje nawet nie wiem kim był ten no name xd wcale się nie zdziwię jakby to był on sam na nowym koncie i się branzlowal do swoich wpisów
  • Odpowiedz