Wpis z mikrobloga

Czy są w ogóle jakieś rozwinięte państwa na świecie z wysoką dzietnością? Otóż są. A raczej jest. Jedno. Izrael. Tylko, że tam posiadanie trójki i więcej dzieci to moralny, patriotyczny, religijny, obywatelski, rodzinny i osobisty OBOWIĄZEK. Mocno wspierany i propagowany na każdym kroku. Oprócz tego rodzicielstwo jest promowane jako coś po prostu fajnego, modnego, dającego szczęście i przynoszącego zyski (xd). Słowem, presja na posiadanie dzieci jest w Izraelu ogromna, dodatkowo żydzi mają wywindowane do granic absurdu mniemanie o sobie jako narodzie, są niesamowicie nacjonalistyczni, co stanowi dodatkowy bodziec. Taka mentalność. I jakoś wojna im niestraszna? Małe terytorium? Agresja wielu krajów wokół? No nie, nic ich nie zniechęca, bo parcie na dzieci, wartości rodzinne i gorący patriotyzm mają wdrukowane we łbach od pokoleń. Skutkiem bliskowschodniej kultury, gdzie kobieta ma niewiele do powiedzenia, oraz starotestamentowej religijności, gdzie ma do powiedzenia jeszcze mniej, izraelskie kobiety są niesamowicie prorodzinne i tradycyjne. A w Europie, Polsce? Żydowskie fundacje promują rozwody, rozwiązłość, agresywny feminizm, obrzydzają rodzinę i rodzicielstwo. Prorodzinne mają być tylko izraelskie kobiety, reszta ma być kur_wami. Słowa mają wielką moc. Powtórz tysiąc razy w nagłówkach artykułów: rodzina jest do niczego, nie chcę mieć dzieci... I ludzie zaczynają tak myśleć. Kiedy ostatnio widziałeś artykuł o tytule (lub treści) "Kocham mojego męża, moje dzieci? Nigdy nie zdradziłabym męża? Jesteśmy fajną rodziną"? Itp. No właśnie... Nigdy xd Dlatego dla Europy nie ma ratunku. To nie jest kwestia mieszkań, kredytów, gospodarki, żłobków bla bla ale PRORODZINNEJ MENTALNOŚCI. Jakimś cudem w Izraelu jest ona modna i na czasie, a w Polsce do niedawna była synonimem wstydu i zaściankowości. Ciekawe czyja to robota xd Powolutku się to zmienia ale...

#dzietnosc #demografia #gospodarka #polska #rodzina #bekazlewactwa
 • 98
 • Odpowiedz
@Sepia #!$%@?ąc od tego czyja to robota to wolę wymrzeć w tej Europie, niż mieć potomstwo w kraju, który uważa się za kraj pierwszego świata, a dokonuje zbrodni wojennych w Palestynie godnych ruskich.
 • Odpowiedz
 • 18
dokonuje zbrodni wojennych godnych ruskich w Palestynie.


@ludzki_odpad: żaden żyd tak na to nie patrzy. Według nich to moralna konieczność, aby ich naród i kraj przetrwał, konieczna obrona własna, czyn patriotyczny i obowiązek. Coś w tym stylu. Poza tym ich rasa jest lepsza, musi przetrwać i się rozwijać kosztem innych, gorszych. Brzmi znajomo? xd
 • Odpowiedz
@Sepia: #!$%@? hipolicie. Dzietność w Izraelu jest podobna do tej w całym pierwszym świecie, statystyki podbijają im palestynki i berberyjki które są obywatelkami Izraela.

I całą konfiarska narracje wuj strzelił, o jak mi przykro.
 • Odpowiedz
@Sepia no jasne, że brzmi, ale to niedobra jest ( ͡º ͜ʖ͡º). Najbardziej mnie bulwersuje, że tak krzyczą jak cierpieli w gettach i obozach w czasie 2wś, a w strefie Gazy zrobili największe getto jakie aktualnie istnieje XD. Dobrze się uczą od swojego mistrza, którego podobno tak nienawidzą ( ͡º ͜ʖ͡º)
 • Odpowiedz
 • 15
Dzietność w Izraelu jest podobna do tej w całym pierwszym świecie,


@thorgoth: Gdzie jeszcze zatem jest dzietność 2,4-2,6 dziecka/kobietę? Obroń swoją tezę.
 • Odpowiedz
 • 10
Dobrze się uczą od swojego mistrza, którego podobno tak nienawidzą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ludzki_odpad: Oczywiście. A nawet nauczyli się na ich (niemieckich) błędach. Najważniejsza jest odpowiednia propaganda i krzyczenie o antysemityźmie. To zamyka wszystkie ryjce. Nie bez znaczenia jest fakt, że żydzi są nadreprezentowani w zarządach globalnych instytucji, korporacji i fundacji. To sporo ułatwia xd
 • Odpowiedz
@Sepia: przecież tę zajebistą statystykę wykręcają ortodoksi, którzy mnożą się na potęgę a pożytku z nich żadnego, bo ani do woja, ani do normalnej roboty i tak nie pójdą (chyba, że za robotę uznać studiowanie starożytnych bajek). arabowie pewnie też swoje dokładają, bo ci też na jednym nie poprzestają.
 • Odpowiedz
Dzietność w Izraelu jest podobna do tej w całym pierwszym świecie, statystyki podbijają im palestynki i berberyjki które są obywatelkami Izraela.


@thorgoth: jedynym, który #!$%@?, jesteś ty. Dzietność najmniej religijnych żydówek jest nadal wyższa niż w całym rozwiniętym świecie. Palestynki wcale nie mają większej dzietności od żydówek, a druzyjki mają ją niższą. Podbijają im dzietność trochę ortodoksi, ale nie sa to aż tak duże liczby.
 • Odpowiedz
wysoka dzietność jest u ortodoksów, ale pożytek z nich jest raczej średni


@over9000: tak, oni mają średnio po 6 dzieci, ale i najmniej religijne żydówki mają więcej dzieci niż gdziekolwiek w świecie rozwiniętym.
 • Odpowiedz