Wpis z mikrobloga

  • 4
@Olcziq: o to ja jak ogłosili Rise of the Ronin, napalilem się bo myślałem, że to kolejna gra w stylu Ghost of Tsushima, w to kolejny soulslike tylko, że w stylu tsushimy..
  • Odpowiedz
@Olcziq: Fani soulskike'ów to najzabawniejsza podgrupa graczy. Wydaje im się, że są tuzami intelektu, oldskulowymi graczami, intelektualnie przewyższającymi growe normictwo, a tymczasem od nastu lat grają w jedną i tą samą grę ze zmieniającą się grafiką, w której komputer traktuje ich jak ich zapijaczony ojciec pasem po tyłku przez całe dzieciństwo, a oni do tego klaskają i czują się elitą.
  • Odpowiedz
@Olcziq: this, bo prawdziwa gra jest wtedy jak mob cie kładzie na hita bo ma #!$%@? animacje ataku. Takie Devil May Cry robi to dobrze. Chcesz miec łatwe przejscie gry? Jasne stary masz tu poziom trudności Human, baw sie dobrze! Co? Chcesz wiecej wyzwania? Co powiesz na poziom Dante Must Die? Wieksze hp przeciwnikow, padasz szybko, bedzie dobrze
  • Odpowiedz
Fani soulskike'ów to najzabawniejsza podgrupa graczy


@Sathanas_Gloriam: kolejny freethinker który uważa jest ponad wszystkimi, jeszcze tylko brakuje do kompletu postu że PS to gówno i Xbox lepszy xD a na koniec odpala Fifę i rozpływa się jaka to super gra xD
  • Odpowiedz
@Olcziq: Najgłupsze i najtańsze mechaniki oraz małe zamknięte areny z gigantycznymi bossami. Dodatkowo każda porażka wymusza jakąś 15 min. podróż do celu (dzięki temu gra ma +10h gameplay'u). Zaraza która przenika do mainstreamu. Zakamuflowany QTE.
  • Odpowiedz