Wpis z mikrobloga

#eurowizja a gdyby tylko był normalnie ubrany to by wykopki nie miały problemu z jego wygrana XD piosenka jest super, trafia do odbiorców z pewną wrażliwością, ma glos i odnajduje się w różnych stylach. Nie musicie na niego patrzeć przecież. Chorwacja super utwór do zabawy i tak był wysoko u jury :) wygrał po prostu większy talent wokalnie doceniony przez jury. Chorwacja wygrała widownie.
  • 12
  • Odpowiedz
@iselilja: ale nie był i mają problem, coś jeszcze? Występ na Eurowizji ocenia się całościowo łącznie z oprawą audiowizualną. To tak jakbyś komus napisała “może śpiewał kijowo ale za to wyglądał zajebiscie, nie chcesz to wyłącz głos i po prostu patrz”. Szwajcaria na pierwszym to żart. Zresztą Holandia to brałan easy ale się splakali panowie soft boys z jury.
  • Odpowiedz
  • 7
@Reiden: ocenia się całościowo, ale Bambie nie jest hejtowana za emanowanie niebinarnoscia, a taki Nemo już jest, bo chłop w sukience kto to widział XD A Conchita kiedyś to co? Tez głos potężny, a jej wygląd był jeszcze bardziej kontrowersyiny, bo to chłop czy baba z brodą XD bardziej byłam za Szwajcaria, myślałam, że Chorwacja ich przebije mocno głosami widzów i też byłoby OK. Wygrał lepszy głos i tyle. A to
  • Odpowiedz
@iselilja: no tak, chłop w sukience kto to widział? No kto, jest to dla ciebie widok przyjemny, normalny? Bo dla mnie nie. Wygląda to żałośnie. A kobietom w takich kwestiach się więcej wybacza, tak samo jak inaczej patrzy się na dwie lesbijki i na dwóch gejow. Życie nie jest sprawiedliwe, a my nie jesteśmy tacy sami.
  • Odpowiedz
  • 1
@Reiden: dla mnie to nie jest normalny widok, ani trochę i też byłam wkurzona, że tak zmarnował potencjał tej piosenki tym strojem i ciężko się na to patrzyło na początku. Ale niech nikt nie gada, że wygrał przez to XD bo widzowie go dali na 5 miejsce, więc też im się to nie spodobało.
  • Odpowiedz
  • 1
@krokz Szwajcaria przez dobry tydzień, dwa była uważana za faworyta, bo Chorwat na pierwszych preparty wypadł słabo, dopiero później jak się ogarnął to jej szanse skoczyły do góry
  • Odpowiedz