Wpis z mikrobloga

Przecież to gowno jest ustawione XD jury dostaje dyrektywy jak głosować, żeby wygrał ich pupilek po zaliczeniu głosów widzów.

Nie wierzę, że zdecydowana większość krajów jednogłośnie zdecydowała, że akurat Szwajcaria dostanie 12pkt bez dyskusji między sobą. U mnie wśród znajomych każdy miał innego faworyta i jest to normalne, więc taka jednomyslnosc jest po prostu niemożliwa tym bardziej że ta piosenka nie była jakaś wyśmienita, nie była też najgorsza - była średnia.

Podejrzewam, że dawno jest już dogadane, ze przyszloroczna eurowizja odbedzie sie w Szwajcarii. To samo zrobili z Finlandią rok temu. Liczą się trendy i tresowanie społeczeństwa na wizję świata biznesowych euroświrów

Ludzie mysla, ze maja jakikolwiek wybor i jest to zacieta rywalizacja. Ha tfu!

#eurowizja
dzkeson - Przecież to gowno jest ustawione XD jury dostaje dyrektywy jak głosować, że...

źródło: gf-crxN-Ar12-An36_szwajcaria-faworytem-eurowizji-2024-za-piosenka-nemo-stoi-polak-664x442

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
twoj argument o braku jednomyslnosci jest inwalida


@jegertilbake: Irytuje mnie ta kretyńska kalka z angielskiego, po co ludzie tak piszą? W angielskim słowo invalid to również przymiotnik, stąd argument is invalid. Ani to mądre ani to zabawne tak pisać.
  • Odpowiedz
  • 0
@lizardking_21: @blablalbla @chris3d

Oho, wykopki znaffcy po szkołach muzycznych się znaleźli nagle xD

Skoro jesteście takimi profesjonalistami to wskazcie mi chociaż 3 konkretne argumenty co dokładnie wokalnie lepiej wykonał Szwajcar od reprezentanta Chorwacji, Ukrainy czy chociażby Łotwy (coś więcej poza "bo ładniej śpiewał")

Przypomnę po głosowaniu Jury:
Szwajcaria 365
Chorwacja 210
Ukraina 146
  • Odpowiedz