Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem za wcześnie przerwana walka. Może szpilkę na chwilę odcięło ale to nie był knockout... Jarosz ma za dużo walk we freakach i za wcześnie przerywa poważne walki tak jak tam.
#ksw
  • 9
  • Odpowiedz
@Squanczi: nie wiem, serio.. #!$%@?.. beznadzieja.. Arek nie przetestowany znowu, szpilka przegral ale wiem czy nie mogl wiecej zrobic? Znow kretynska taktyka i jakis superman punch zamiast trzymac sie planu, z pudzianem to samo bylo.. niedosyt mam ogromny
  • Odpowiedz
@zadrawoku: no tak.. ale #!$%@? bez jaj.. serio nie moglo to sie inaczej skonczyc? Chcialem zobaczyc jak szpilka poboksuje troche z arkiem, tym bardziej ze walczy z odwrotej pozycji wiec lowkicki na przednia noge nie dzialaja tak samo jak u praworecznego zawodnika artur mial przewage pod tym wzgledem, tyle ze midlkicki na watrobe moglyby to skonczyc
  • Odpowiedz
@zadrawoku: serio chce wkoncu zobaczyc jakiegos boksera, ktory robi kariere w mma wiekszosc konczy kariere po kilku walkach i nic nie osiaga.. zeby w pelni wykorzystac umiejetnosci bokserskie w mma trzeba miec perfekcyjnie opanowanie obrony przed obaleniami i kopnieciami, czyli zapasy i kickboxing przynajmniej defensywny..
  • Odpowiedz
  • 1
@RandomowyTyp: no właśnie nie wiadomo gdzie Arka umieścić, bo po ostatnich wynikach wychodzi że jest mega kozak i można myśleć o walkach z czołówką. Dla przykładu uważam że Stawowemu jak strzeli to mu cycuszki będą podskakiwać do wigili 😁
  • Odpowiedz
@Squanczi: nie watpliwie jest kozak w stojce, ale szpilka tez jest kozak w stojce.. przecietny zawodnik mma nie ma takiej stojki z tym ze bez odpowiednich zapasow defensywnych ta bron nie jest tak skuteczna.. ale ten Vitasovic nie jest jakis ogor a go poskladal ladnie
  • Odpowiedz