Wpis z mikrobloga

Zrobiłem małą analizę i wyszło mi że obecnie najlepsze miast do życia w PL to Opole. Szczególnie dla pracy zdalnej.
Ceny zakupu mieszkań - bardzo niskie.
Temperatury - prawie najlepsze w PL. Jest cieplej i mniej deszczowo niż w innych rejonach Polski.
Odległość od gór - 1h i ma się bardzo przyjemne góry do chodzenia na weekend.
Samo miasto jest bardzo ładne - jedno z piękniejszych w PL.
Uniwersytet jest w miarę ok więc dzieciaki niekoniecznie będą musiały dojeżdżać. Ewentualnie jest Wrocław godzinę drogi.
Korków w tym mieście nie ma. Przestępczości nie ma. Obcokrajowców prawie nie ma.
Zarobki nie są w topce ale jak pisałem patrzę pod kontem pracy zdalnej dla osoby posiadającej dzieci i chcącej mieszkać w mieście w PL.
Dla pracy zdalnej najlepsze są miasta gdzie zarabia się jak najmniej.

Co lepszego proponujecie?

https://www.otodom.pl/pl/oferta/gotowe-do-zamieszkania-w-pelni-wyposazone-3-pokoje-ID4qmlI

#miasto #polska #nieruchomosci #pracazdalna #rodzina #praca #opole #podroze #klimat
maszfajnedonice - Zrobiłem małą analizę i wyszło mi że obecnie najlepsze miast do życ...

źródło: opole

Pobierz

Czy to najlepsze miasto w PL na pracę zdalną żyjąc z rodziną?

  • Tak 39.9% (73)
  • Nie - znam lepsze(komentarz) 60.1% (110)

Oddanych głosów: 183

  • 21
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Opole to takie sztuczne miasto powiatowo wojewódzkie. Co do korków to są. I to masakra. Piastowska, zaodrze, ZWM. Powodzenia na tych inteligentnych pasach koło aktualnego stadionu. Wszyscy stoją na czerwonym i nikt nie przejeżdża xD samo miasto fajne. Ale rowerem np po centrum czy okolice rynku to patologia można padaczki dostać od kostki brukowej. Ceny nie wydaje mi się żeby było tanio. Szczerze mówiąc bujając się po knajpach, jakiś obiad
  • Odpowiedz