Wpis z mikrobloga

#przegryw @qew12 ma 25 lat , siedzi na rencie , ma autyzm, zaburzenia lękowe i inne schorzenia psychiczne , ale wy i tak się będziecie kłócić że jesteście przegrywami tylko dlatego bo nie ruchaliście
  • 31
  • Odpowiedz
@Alvarez17: tbh brak baby, przytulenia przez całe życie to też spory problem
ten doktor chyba mówił, że człowiek bez przytulania to śmierć za życia
  • Odpowiedz
  • 14
@Mirkwood: prawdziwy przegryw by nawet o tym nie myślał bo ma cięższe rzeczy. Większość to failed normie co podłapali temat blackpilla na wykopie i teraz spamują tym gownem na tagu przegryw by się pożalić bo ich znajomi z korpo ruchają a oni nie
  • Odpowiedz
@Alvarez17: To od zawsze było takie mylenie skutku z przyczyną, bo brak seksu czy baby nie jest przyczyną bycia #!$%@?, a jest tego skutkiem.
Jak ktoś jest brzydki, ma choroby psychiczne, jest z biednego domu, nie potrafi nawiązywać relacji itp. to wiadomo, że w konsekwencji ma gorzej jeśli chodzi o tego typu rzeczy.
  • Odpowiedz
@Alvarez17: super ;) ale nie ma co porównywać problemów qewa do problemów innych, bo każdy niesie swój własny krzyż i dla tej osoby jej własny krzyż jest najcięższy; i możesz krzyczeć, płakać, grozić, gardzić że inni mają gorzej i co wtedy, ale kiedy jest teraz to boli teraz a nie boli gdyby
chyba dobrze wyjaśniłem o co mi chodzi :/
  • Odpowiedz
  • 0
@Uppsala: panie zielonko, ale jeśli dla kogoś przegryw to 189cm a nie 190cm to też własny krzyż niesie? Szanujmy się. Nie ruchanie bez żadnych innych problemów to nie przegryw, failed normie co najwyżej
  • Odpowiedz
  • 0
@Uppsala: i oczywiście że tak nie jest że dla każdego wlasny problem jest najciezszy bo ja mam swoje problemy, cięższe od failed normikow panoszacych się po tym tagu, ale uważam że taki qew ma gorzej ode mnie
  • Odpowiedz
@Alvarez17: jeśli to sprawia, że ta osoba jest nieszczęśliwa to kim ty jesteś żeby tą osobę sądzić, panie pomarańczko? bo przepraszam, ale teraz brzmisz pretensjonalnie. czy dla ciebie twoje problemy nie są najważniejsze?
  • Odpowiedz
jeśli to sprawia, że ta osoba jest nieszczęśliwa to kim ty jesteś żeby tą osobę sądzić, panie pomarańczko?


@Uppsala: Przecież mu nie o to chodzi, a o obiektywne ocenienie sytuacji.
Ciężko nie pokiwać z zażenowaniem głową gdy ktoś pisze o przegrywaniu, bo ma o 1 cm za mało albo zarabia 20 tysięcy złotych netto zamiast 25 tysięcy.
  • Odpowiedz
@Mirkwood: masz rację, że takie rzeczy mogą być śmieszne w oczach ludzi i ja nikomu absolutnie nie zabraniam mieć swoich opinii, ale jaki jest sens deprecjonować ich i ich żale? Sam uważam niektóre rzeczy za przesadzone i dam sobie obie ręce uciąć, że ze mnie też nie jedna osoba stroiła sobie podobne opinie i mam gwarant, że obie ręce są moje. Tylko nie rozumiem jaki jest sens robić komuś przykrość i
  • Odpowiedz
  • 0
@Uppsala: przepraszam, iż nie użyłem zdań odpowiednich do twojej odpowiedniej interpretacji. Na szczęście jestem na wykopie, a nie na rozprawce i nikt mnie za to nie upier doli.
  • Odpowiedz