Wpis z mikrobloga

@aczutuse: no śmieszne oceniać kogoś po tym gdzie pracuje....widać że dla większości tutejszych spierdoxow praca to sens życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) co z tego że chłop jeździ na wózku? Robi swoje kasę zarobi a po robocie może czytać książki czy rozwijać się na 1000 sposobów za to pani z HR pewnie wraca z roboty włączy Netflix Tinder i gnije xD
  • Odpowiedz
@daretti877 albo pan magazynier jak 99% tego zawodu odpali browara 200 koloru i obejrzy kiepskich a pani z HR zajmie się czymś rozwojowym xD
@raster44 @UmCykCyk @bylem_zielonko

Nie wiem gdzie wy #!$%@? pracujecie tak jak Mirek raster zauważył bo dobry HR to jest tona benefitów, dobry pomost do rozmowy z wyższym managementem i generalnie spory ułatwiacz korpożycia. I tak, koordynatorka HR to jest wyższe stanowisko kierownicze xD Wiem
  • Odpowiedz
pani z HR zajmie się czymś rozwojowym xD


@KoltajlPszeniczny: podróżami i netflixem XD

ot zwykła korposzczurzyca a pewnie wydaje jej się że robi KARIERĘ, POWTARZAM BRAWUROWĄ KARIERĘ przy klepaniu excela i zajmuje krytycznie ważne miejsce w firmie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@WpiszSwojLogin

@Goronco: to nie jest zasada, bo są też spoko ludzie, ale często jak komuś korpo za mocno wejdzie to się robią tacy #!$%@?, że szkoda gadać


Kobiety nie potrzebują pracować w korpo aby gardzić mężczyznami pracującymi na magazynie.
  • Odpowiedz
W psychologii jest nawet na to nazwa, sapioseksualizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@francoisinho: kobiety co do zasady link kręci status materialny i społeczny a nie inteligencja i nazywa się to hipergamia. "Sapioseksualizm", który być może dotyczy ułamka społeczeństwa, jest wspaniałą wymówką dla hipergamii, chociaż nie rozumiem dlaczego kobiety mają się jej wstydzić.

No chyba że w podstawówce na lekcji "mój wymarzony zawód" marzyliście o noszeniu kartonów
  • Odpowiedz
@francoisinho: brednie zakładając że ludzie są normalnymi pracującymi to w ciągu tygodnia na dywagacje intelektualne nie mają czasu. Bo samo życie zajmuje sporo
  • Odpowiedz
@andrej2: mnóstwo dzieciaków jako swój wymarzony zawód maluje/opisuje klikanie w kąkuter przeplatane oglądaniem Netflixa/graniem w gry komputerowe za pieniądze pracodawcy, a o noszeniu kartonów na magazynie już totalnie nikt nie marzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ci, którzy sugerują, że na wózkach widłowych zarabia się tyle co na seniorskich stanowiskach w HRze są nieźle odklejeni xd

Osoby na takim stanowisku jak pani z rozmowy w PL zarabiają 8-12k na rękę, a na wyższych stanowiskach w HR na b2b można trafić na widełki 25-35k. Przecież to jest nieporównywalnie więcej niż magazynier.
  • Odpowiedz
o noszeniu kartonów na magazynie już totalnie nikt nie marzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@francoisinho: teściowa jest nauczycielką w 1-3 na głębokiej wsi w Polsce B i akurat ma klasę gdzie sporo chłopców mówi, że oni to nie potrzebują się uczyć, bo jak tylko skończą szkołę to wyjadą pracować do Niemiec jak tata, więc wbrew pozorom tak nie jest ¯\(ツ)/¯

Wracając do meritum, biurwa w korpo
  • Odpowiedz
@andrej2:

na głębokiej wsi w Polsce B i akurat ma klasę gdzie sporo chłopców mówi, że oni to nie potrzebują się uczyć, bo jak tylko skończą szkołę to wyjadą pracować do Niemiec jak tata

To mój ulubiony sort podludzi. Najpierw marnują 20 lat edukacji, a potem biadolą, że w Polsce to nie można się dorobić, a jak ktoś zarobił w Polsce to na pewno ukradł xD
  • Odpowiedz
@jerzu70: Daj znać co to za firma. Kilka miesięcy temu trochę świrowałem z zajętą "head of finance" u mnie w pracy, więc może jesteśmy znajomymi :)


@javelin: raczej wątpię. Kilka miesięcy temu ona była wolna, nie zajęta.
  • Odpowiedz
Laska ze screena jest delikatnie mówiąc średnio madra, ale w jakich wy firmach pracujecie że nikt nie ma dobrych doświadczeń z działem HR?


@raster44: nie każdy pracuje w międzynarodowym korpo, żeby się ktoś przejmował jakimiś audytami.
  • Odpowiedz