Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Jak mnie irytuje Ada na insta i te jej pierdzielenie, zw wyrzuciła Olkę bo ta szacunku do niej nie miala (w sensie Olka do Ady) . Serio ? Za to Moto traktował ja z takim szacunkiem, że z tego powodu to powinni od razu wygrać i być przykładem dla innych par ... no hipokrytka w c--j .
Jeszcze powiedziala , że chciała ja wyrzucić od pierwszego dnia jak tylko Olka weszła.. ta ja to pamiętam trochę inaczej . Raczej na czyjś inny widok chciało się jej rzygac .
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beata-fijalkowska: Nie oczekuj za wiele od osoby, która świat widzi w kategorii "bo ja mogę" a inni "muszą". Oczywiście, że to Ada rzygała, Ada nazwała Janka ujem i Ada o Oskarze mowila fuuuj. Bo ona może być chamska dla uczestników, ale uczestnicy nie mogą być dla niej. Tzn niektórzy mogą, ale tylko tacy, którzy mogą przynieść korzysc - vide moto.

3, 2, 1 start.
Startują zaślepieńcy... ;)
  • Odpowiedz
@eliza-koper: no jaka ty jesteś nudna z tym monotematem wysrywu na tę laskę. Ogarniesz w końcu, że Ada nie jest z Tobą w pokoju, nie może zrobić ci krzywdy a to tylko głosy w twojej głowie i wygląda to z boku martwiąco. Rzucasz się obsesyjnie na nią i cholera wie o co ci chodzi w sumie bo argumenty to masz totalnie z d--y. Obiektywizmu za grosz. Cały czas przytaczasz te
  • Odpowiedz
@eliza-koper: ej ale to przecież doskonale. Faktycznie brzmisz jak taka co nie lubi czytać. Trochę się martwiłam, że będziesz się uruchamiać i mnie czymś jeszcze bardziej w ku rwisz a jak widać już trochę czasu na ciebie straciłam. Mój rant to w żadnym wypadku nie było zaproszenie cię do dyskusji. Znowu ci sie coś uroiło. Chciałam sobie ulżyć bo tak lubię i wierz mi, że nigdy nie będziemy prowadzić ze
  • Odpowiedz
@sobin: w punkt, ta panienka ma jakas chora obsesje na punkcie Ady xD moim zdaniem jest zazdrosna o jej urodę, albo Ada jest w typie jej faceta i pisze wysrywy o niej pod każdym postem xd
  • Odpowiedz