Wpis z mikrobloga

@Kempes: Dopiero co wczoraj o tym myślałem. Prace nad postawieniem elektrowni atomowej to zaczęto jeszcze chyba za pierwszego PO jak nie wcześniej. Potem przyszedł PiS i też zabrał się za to dopiero jak mu pasowało.
  • Odpowiedz
  • 5
@Kempes PiS jest partią od budowy elektrowni atomowej tylko dlatego że robi to słabo, nieefektywnie i powoli. Za to PO nie robi tego wcale, oczywiście nie przeszkadza im to obsadzanie spółek typu Polski Atom swoimi ludźmi którzy ciągną państwową kasę jak odkurzacz.
  • Odpowiedz
@Kempes: haha a tak mnie wykopki minusowały jak po słowach minister klimatu zesrali się, że po opóźnia budowe elektrowni a jak napisąłem, że po prostu urealnili do stanu faktycznego xD
  • Odpowiedz
  • 0
@typ53B no właśnie Polski Atom został założony za poprzedniej kadencji PO i poprzez całe ich rządy (i początek rządów PiS) nie zrobił nic poza ciągnięciem publicznej kasy.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza

>za to z #cpk poszli dalej - zrobili więcej prezetacji w Power point


@emasele: Któryś poseł PiSu powiedział nie tak dawno, że CPK "wystarczy dokończyć".


W praktyce tylko żarówki wystarczy zamontować i można działać ale Tusk nie chce dobrobytu Polaków.
  • Odpowiedz
@Kempes: ale to trzeba na spokojnie, pierwsze kroki każdej pisowskiej 'inwestycji' to spytanie moskwy o zgodę, jakiś rozkradek, dokradek, też podkradek czasem, trochę przestępstw przy okazji, nepotyzm, spytanie moskwy o wytyczne, sprzedanie wiz, kradzież, wykupienie działek w ustalonej wewnątrz partii okolicy pod projekt, trochę więcej nepotyzmu, oj k(r)adencja się kończy mlaskacz idź mlaskacz bo jeszcze ze cztery lata chcemy pokraść
  • Odpowiedz