Wpis z mikrobloga

@emasele Mam kolegę który zbierał zgody na budowę sieci gazowej i samo zbieranie takich zgód to długie miesiące bo na wsi często nie są uregulowane sprawy spadkowe, właściciel jest za granicą itp.
Tutaj mamy wykupy i to pod poważną inwestycję, nikt nie zaryzykuje podpisu z a wujka który 20 lat temu wyjechał do USA.
typ53B - @emasele Mam kolegę który zbierał zgody na budowę sieci gazowej i samo zbier...

źródło: temp_file6415221554860871091

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kempes @typ53B ani termin 2028 ani 2030 nie był realy. Najszybszy możliwy to 2032 jak w najbliższy Poniedziałek zaczną kopać a następny lać beton.
Realny termin 2035 od samego początku.
Należy jeszcze pamiętać, że pis absolutnie nie chciał zbudować chciał tylko mówić że buduje.
  • Odpowiedz
@Kempes: nie zapominajmy, że pisowska elektrownia miała powstać w technologii, która praktycznie nie istnieje, a jej wdrażaniem miał się zajmować Obajtek xDD
  • Odpowiedz
@Kempes: Ja to bym chciał mieć pracę w takiej spółce od budowy tej elektrowni. 8 lat sobie zleciało na fajnej posadce, nie ma elektrowni więc problemów za dużo też nie ma, tylko te bezczelne gnojki z KO przyszły i wszystko popsuły, i teraz już na pewno nie wybudujemy (tzn. nie będziemy "budować" przez najbliższe 30 lat).
  • Odpowiedz