Wpis z mikrobloga

@Milo900: bylem pierwszym rocznikiem piszącym obowiązkową matmę i była turbo łatwa, a ludzie i tak płakali, Wy macie k---a poziom "pokoloruj drwala" xddddd
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Davidozz @mrgcypher @ww00
W waszych czasach nie trzeba bylo umiec tyle innych rzeczy jakie dzis musimy umiec. Plus jestesmy z pokolenia ktore ma w------e na z-----------e jak dziki reks zeby moc przezyc od 1. do 1.
Matura byla trudna. To zadanie zwalilem bo troche zle zrozumialem tresc zadania, ale znajomi mieli podobny problem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ww00 uderz w stol .. spiales sie bardzo mocno wiec ukluluem w czuly punkt.

Caly swiat od nas ciagle czegos oczekuje a my jestesmy pokoleniem ktore zyje tu i teraz. Pokolenie Z. Tego nalrawde nie powstrzymacie. Masz jakies 30 lat pewnie albo wiecej a gadasz jakbys mial 60.

Wiesz ze taka osoba jak ja albo z mojego rocznika bedzie Twoim zwierzchnikiem /kierownikiem i bede zarabiac tak samo albo wiecej od Ciebie?
Wiem ze to brzmi niedorzecznie, ale tak
  • Odpowiedz
Wiem ze to brzmi niedorzecznie, ale tak bedzie.


@Milo900: Wcale nie brzmi to niedorzecznie i od zawsze tak było. Nawet największy debil i patus może zostać przedsiębiorcą i mieć pod sobą ludzi

Praca jest tylko malym ulamkiem tego wszystkiego


@Milo900: To nawet nie jest zadanie matematyczne. Umiejętność logicznego myślenia przydaje się w każdej dziedzinie życia
  • Odpowiedz
@Milo900: w mikołaja też jeszcze wierzysz kierowniku? (Dobra, wiem, że to bait, jakbyś na pierwszym poście poprzestał, to nawet bylby dobry imho)
  • Odpowiedz
W waszych czasach nie trzeba bylo umiec tyle innych rzeczy jakie dzis musimy umiec. Plus jestesmy z pokolenia ktore ma #!$%@? na #!$%@? jak dziki reks zeby moc przezyc od 1. do 1.

Matura byla trudna. To zadanie zwalilem bo troche zle zrozumialem tresc zadania, ale znajomi mieli podobny problem.


@Milo900: naprawdę nie wierze w to co czytam... mniej umieć?! powiedz co np dzisiaj wiecej trzeba umiec niż 20-30 lat
  • Odpowiedz
  • 0
@mrgcypher: @Niebadzksieciem
ej Panowie, ja po waszej stronie barykady, nie jestem maturzystą, tak nie twierdzę co napisałem, to w sumie z mojej strony był sarkazm bo tak niestety myśli dużo ludzi w wieku około lub maturalnym.

@ww00 plusik za czujnośc, mam nadzieję, ze nie popsułem Ci nerwow
  • Odpowiedz
naprawde za 2,3 lata z matematyki bedzie trzeba policzyć nogii słonia... poziom niższy od podłogi!


@mrgcypher: przeciez to proste jest: osiem
Dwie prawe, dwie lewe, dwie przednie i dwie tylne ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz