Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ale jechanie po Lunie i jej wyglądzie jest k u r w a tak słabe


@Hogataa26: Tak samo ludzie jadą po partnerze Roxi i nikt z tego powodu nie robi wpisów na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale pojechała i koniec.


@Hogataa26: właśnie nie. Trzeba wyciągnąć wnioski. Tam się śpiewa na żywo, nie w studio, nie po przeróbce na YouTube. A to oznacza, że jury powinno usłyszeć śpiew acapella po wstępnej selekcji. Bo ostatnio za każdym razem "eksperci" wybierają nam osobę która po prostu nie umie śpiewać. Tej hejt pomaga Lunie, ocenianie jej wyglądu robi jej dobrze, bo odwraca uwagę od tego, że ona nie umie śpiewać. Jest
  • Odpowiedz
@Hogataa26: co innego jak się jedzie po chłopach za wygląd, wtedy to jest metafizyka. Ale szczerze mówiąc mnie też to razi, chyba wraz z upowszechnieniem chirurgii plastycznej ludzie będą się przerabiać bo urodzili się z innym typem urody niż aktualnie modny
  • Odpowiedz
@irolslozok: No nie wiem, może między ludźmi, którzy nie każą komuś operowac twarzy tylko dlatego, że nie wygląda jak filtr z instagrama? Co daje takie pisanie w necie, że ktoś ma poprawić sobie twarz i jest paskudny oprócz hejtu i polepszenia sobie samooceny? Wykopki już zapomniały jak rok temu pisali, ze Blanka to napompowany plastik za tatusiowe pieniądze - dzisiaj piszą, że Luna jest brzydka za tatusiowe pieniądze. Na tym portalu
  • Odpowiedz
@Hogataa26 bla bla bla bla
Idziesz do show-biznesu to licz się z tym, ze ludzie będą oceniać w tobie kazdy aspekt. A jeśli do tego idziesz reprezentować kraj w konkursie, w którym oczywiste jest, że oprócz muzyki (która była i tak #!$%@? XD) jest oceniana jest również choreografia i prezencja to licz się z tym jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
@Hogataa26 ja np. też słabo śpiewam i o tym wiem, więc nawet jakby mi zaproponowali to bym olał taką propozycję. Fakt, że śmianie się z czyjegoś wyglądu jest słabe.
  • Odpowiedz