Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hogataa26: w tym temacie zgadzam się z Korwinem, że tego typu widowiska w odbiorniku telewizyjnym mają przedstawiać wzorce, które powinny wpływać na dążenia odbiorcy do doskonalenia się - piękny, silny, szczupły, wysportowany, utalentowany etc.

Dziewczyna powinna mieć kogoś od wizerunku, albo zastąpić tego, kogo ma.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: chwila, chwila, laska nie jest jakimś randomem tylko działa w branży rozrywkowej, ma parcie na szkło i dziwisz się że ktoś ocenia jej wygląd? xD
Słabe to jest jechanie po losowych ludziach i creepy tagi jak #dupeczkizprzypadku, ale jeśli ktoś pcha się do takiego biznesu to niech liczy się z tym że będzie oceniany
  • Odpowiedz
@Hogataa26 jak ktoś jest brzydki to można pisać, że jest brzydki. Ja myślałem, że ona jest chora. A do tej swojej niezbyt udanej urody dorzuca jakieś brzydkie brwi i strój ketchupu xd
  • Odpowiedz
@Hogataa26 laska pojechała za naszą kasę bo "pokonała" 123 przeciwników w eliminacjach żeby reprezentować a ty ją tłumaczysz że jej nie powinno tam być bo średnio śpiewa? ( ͡º ͜ʖ͡º) No zajebiście po prostu. Ciekawe czy broniłaś i chciało się rzygać jak po Szpaku jechali za wygląd ( ͡º ͜ʖ͡º) pewnie nie. Jakby Luna potrafiła dobrze śpiewać i zrobić show to by
  • Odpowiedz
CHRUM CHRUM JA TO TOM EUROWIZJE ZEBY SOBIE POPATRZEC NA HEHE ZDERZAKI PRZY TATERKACH PO #!$%@? PRZY MASZYNIE WLONCZYLEM A TU JAKIES LUNY PUSZCZAJO
  • Odpowiedz
@True_freedom: Oglądałeś występ Finlandii? Na pewno nie, bo tam są brzydkie chłopy, a ty tylko oglądasz piękne twarze. Swoją drogą nikt się nie czepia wyglądu facetów od Windowsa 95, bo przeszli dalej, czepiają się Luny za wygląd, bo jak hejt to po całości, bo nie pojechała. Jakby przeszła, to byłby zachwyt, jaką ona ma oryginalną urodę. Beka z was, chorągiewek na wietrze xD Oceniać powinno się wykon, który nie był dobry,
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Jakby odpadła w skokach narciarskich albo konkursie szachowym to nikt by się jej nie czepiał ale jak to któryś mirek napisał "dziewczyna która źle śpiewa i źle wygląda pojechała na konkurs na którym ocenia się jedno i drugie"
Ale spoko, też uważam, że to nie jej wina. To wina ludzi, którzy ją tam wysłali. Są odpowiedzialni i za porażkę Polski jako kraju i za hejt, który spada na tę dziewczynę
  • Odpowiedz