Wpis z mikrobloga

@DanteTooMayCry: ja przy rozkminianiu tego postawiłem na to aby ułozyć opis tak żeby słowa w nim występujące były użyte w takiej samej kolejności jak były na storkach, natomiast twoja teza tez jest ciekawa.
  • Odpowiedz
Początkowo źle zrozumiałem i sądziłem, że można użyć 35 słów a nie znaków i napisałem taki poemat:
"Urodziłem się w 3024r. A świat i technologia, nie wygląda już jak kiedyś. Słowo technologia, odeszło do lamusa, nie liczy się już samo wytwarzanie, lecz poziom życia, mówimy więc o „Anesis”, technologia była barbarzyńcza, Anesis to człowiek - skarb droższy niż złoto. Ludzkość, na nowo porzuciła idee racjonalistyczne i zatopiła się w romantyzmie, to nasza
  • Odpowiedz
@AcocietoPanie:

i napisałem taki poemat:


Dobry wariat :D. To Ci powiem, że ja w ogóle nie przeczytałem o limicie, a piszę dużo i nawet zatarłem ręce jak przeczytałem opis zadania, że o coś dla mnie ;D. I mimo to napisałem historię tylko na 128 słów początkowo ;D.
  • Odpowiedz
@drizzy: na jakim kaflu miałeś innowacje?
Dlaczego pytam.. ja zdołałem znaleźć tylko 7 słów, bez „innowacja”
Z tego co widzę wszystkie zapisałeś z zachowaniem dokładnej kolejności, poza tym słowem „innowacja” 🤔
Boję się tego, że jednego będzie mi brakować, nawet jak teraz patrzę to ostatni kafel jest ze słowem „Minimalizm”
Starałem się pisać bardzo zwięźle i na temat i ciężko było wyrobić się w 350 znaków uwzględniając przecinki, kropki, odstępy
  • Odpowiedz
@patryk-dziadko jak wyżej. Właśnie dlatego uważam, że to słowo było „najważniejsze” bo mogło być więcej takich którzy go nie znaleźli, reszta była w zasadzie podana wprost.
  • Odpowiedz
@neonik90: Gratki! Napisałeś w poprzednim poście że zrozumienie zagadki było bardzo ważne. Mógłbyś po zakończeniu tego etapu zdradzić o co tam dokładnie chodziło?
  • Odpowiedz
@Strite49 Mądry i inteligentny, ale co z tego? Żona wrzuciła w GPT "napisz krótki tekst z wykorzystaniem słów" i ja wybrali, ja napisałem sam i dupa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Randomowość...
  • Odpowiedz