Wpis z mikrobloga

Podpowiedź: słowo może prowadzić do zwycięstwa- nie chodzi jednak o ilość ale znaczenie, bądź tego słowa pochodzenie. W tym świecie każde słowo się liczy, ja pomagam znaleźć te najważniejsze.

słowo może prowadzić do zwycięstwa- jak napiszesz dobrze to możesz przejść dalej
nie chodzi jednak o ilość ale znaczenie- nie masz sie co rozpisywać masz napisać dobrze ale zwięźle
bądź tego słowa pochodzenie- jak wygenerujesz z chatagpt to Cie odstrzelimy :)
W tym
  • Odpowiedz
I o to chodzi zreszta to pytanie z #!$%@? tak samo jak 10 wcześniejszych nijak się maja do jego kontentu jakieś #!$%@? #!$%@? zwierzęta słuchać albo trójkąty
  • Odpowiedz
Ja ułożyłem 8 słów z podpowiedzi w tekst, nwm może tu właśnie chodziło o odnalezienie tych słów na story. 8 znalazłem 8 użyłem, nwm
  • Odpowiedz
Ja napisałem takie coś oczywiście trochę popłynąłem ale może się uda: Jak wiemy najwyższy poziom technologicznej ewolucji to przeniesienie człowieka w stan duchowy. Dla społeczeństwa jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż wszyscy łączą się jak jeden wielki super umysł który jest niezależny od czasu i przestrzeni lecz to niesie za sobą możliwą stratę najbliższych, którzy mogliby nie zaakceptować nowej prawdy.
  • Odpowiedz
@drizzy: "JA" to nie Budda tylko doze, nawet pierwsze co widzimy to zdjęcie puszek, a co jest na każdej puszce, "idea gives object personality"
Wszystkie inne słowa nabierają sensu dopiero wtedy kiedy dążą do jakiejś idei, idea nadaje im sens/cel. A przynajmniej tak mi się wydaje
  • Odpowiedz
@GumaMambaPl No jak na moje oko, z racji że akuratnie termin maturalny, a zadanie jest otwarte, to nie będą oceniali waszej wizji świata tylko jak na maturze należało wpasować się w klucz odpowiedzi czyli użyć słów „rewolucja, przyszłość, osobowość, ryzyko, złoto, idea, minimalizm, innowacja” Każde słowo się liczy, a najważniejsze to innowacja. Ja to tak widzę.
  • Odpowiedz
@voodoo3 jak na moje na 1 storce były oczy i mózg XD a na późniejszej były oczy mózg i kasa i to na tej gdzie najmniej widoczny był napis czyli innowacja :)
  • Odpowiedz
Po wstępnym o "O ku**, ale, że co?", zaraz po 5 minutach rozkminiłem, że chodzi o #. Problem tylko w tym, że prawdopodobnie to nie wszystko.

Założyłem, że wyłonienie 777 osób polega na tym, że im więcej słów kluczowych się wykorzysta, tym wyżej na liście się będzie. Temat futurystyczny jest blisko słowom kluczowym, więc pisząc coś o przyszłości, można je użyć bezwiednie. I to jest logiczne, ale dali jeszcze podpowiedź.

Tylko teraz mamy case taki, że podpowiedź rozumie np. 1000 osób, więc jak wyłonić 777? Muszą być dodatkowe czynniki selekcjonujące, jako, że nie miało być zasady kto pierwszy ten lepszy. Można oczywiście pomyśleć, że w takim razie wybiorą najlepsze wg. nich, ale to się nie wpisuje w fakt, że podkreślali mocno, że nie ma losowości.

Więc
  • Odpowiedz