Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie nie śmieszy program Mazurek i Stanowski?

Mam wrażenie strasznie uwzięli się na obecny rząd. Jestem jak najbardziej za krytyką rządu, ale wydaję mi się że gdy nagrywali jeszcze na KS, to nie dociskali tak mocno PiSu jak obecną koalicję.
Zwykle sprowadzało się to do marginalizowania/umniejszania afer pisu, ale gdy jest to koalicja, to nie przepuszczą okazji żeby ich dojechać. I dobrze, ale trzeba to robić umiejętnie. Zaznaczam, że nie chodzi o to, aby stosować jakąś taryfę ulgową. Skoro kreują kanał na niezależne media, to wszystkich powinni traktować jednakowo tj. opozycję i rząd.

Stanowski to jeszcze ujdzje, ale Mazurek to jakieś nieporozumienie.

#kanalzero #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa
  • 17
  • Odpowiedz
@metjumakk:

Twoje wrażenie wynika z tego, że żyjesz trochę jednak w bańce. Np. czytasz wykop. Gdy PiSowiec podłubie w nosie, to na wykopie jest o tym spam przez 48 h i zamieszanie tematów jakby spadła bomba atomowa. Taka hiperbola... :D

Natomiast gdy ktoś od Tuska #!$%@?, no to cisza jak makiem zasiał. Ktoś próbuje wrzucić znalezisko, ale zaraz jest zakopywane...

No więc potem oglądasz coś u Stanowskiego i czujesz, że proporcje
  • Odpowiedz
Mam wrażenie strasznie uwzięli się na obecny rząd


@metjumakk: i słusznie, bo robią dosłownie ten sam syf co PiS

Rządy zaczęli od uwalania atomu i CPK, za to nic nie zrobili z tematem aborcji, co miało odbyć się szybko!!

Dodatkowo postanowili wytransferować miliardy złotych z budżetu pod przykrywką dopłat do kredytów 0%.

Jak najbardziej należy się upominanie.
  • Odpowiedz
@metjumakk: bo brat mazurka dostał od pisiorow posadę w spółce skarbu panstwa i od tamtej pory mazurek przypomina krzysztofa ziemca z siekierą ciosaną ironią?
Myślałem że to common knowlegde
  • Odpowiedz
@metjumakk: Mazurek raczej nie ukrywa że ma prawicowe poglądy, zresztą teraz rząd ma poparcie prawie wszystkich mediów więc, nie zaszkodzi jak trochę bardziej będą ich krytykować szczególnie że jest za co.
  • Odpowiedz
@lumpex200: Tak jest za co, problem w tym że Mazurek nigdy nie krytykował PiSu jak krytykuje obecną władzę XD A obecnie to potrafi PiS bronić niczym lew, a niektórym to i dorabia skrzydełka jak chociażby Kamińskiemu...
  • Odpowiedz
nie ma żadnego uwalenia atomu. Wręcz jest przyspieszenie


@emasele: A że tak zapytam, kto kilka miesięcy temu chciał przesunąć inwestycje o kilka km, co wymusiłoby potrzebę stworzenia nowej decyzji środowiskowej i przedłużenie budowy o kolejne kilka lat?

Widzę że lubisz jak ktoś pluję ci w twarz.

A co z resztą rzeczy co napisałem? Już są okey?
  • Odpowiedz
@user_no_4 czyli jednak o atomie się myliłeś albo jechałeś z newsów typu wgospodarce.
Dałem pieszy news z brzegu, będą prawo zmieniać żeby przyspieszyć kwestie środowiskowe.

cpk mam #!$%@? i to mocno.
Temat ten jest jak dach na parafii, trzeba zbierać ale nigdy nie zebrać - cały ten projekt cpk by horała to zwykła prezentacja w Power Point.

Kredyty zero? No to było jedno z haseł I postulatów. Czy mi się podoba? Nie,
  • Odpowiedz
czyli jednak o atomie się myliłeś albo jechałeś z newsów typu wgospodarce.


@emasele: ale oglądasz telewizję, masz radio i internet?

Weź pogrzeb jeszcze, bo aktualnie atom jest już opóźniony o kilka lat dzieki samej tylko ingerencji PO

Jesteś trollem czy co jest z tobą nie tak?
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

Czemu wklejasz mój post z wątku o elektrowni Jaworzno 910? O czym ma świadczyć to, że akurat znam ten temat, bo się nim sporo zainteresowałem i pisałem o awariach jeszcze przed oficjalnymi informacjami? :)
  • Odpowiedz
@user_no_4 człowieku, na jestem przeciwko.
Ja ci tylko mówię. Dlaczego ten projekt jest forsowany.
Mamy w Polsce igrzyska socjalizmu - 500 plus pokazało, że dej 500 to teraz tylko ten kto więcej dej będzie rządził.
  • Odpowiedz
@user_no_4 właśnie dlatego że nie jestem i mnie interesuje Real money a nie prezetacje w Power point.
Cpk to jest utopia, cpl jeszcze jakotako.
Generalnie atom vs cpk, to drugie to bzdura przy elektrownii
  • Odpowiedz