Wpis z mikrobloga

@KosmicznyPaczek: Szczerze to powinna mieć nawet 60% tak samo jak jest na studiach.


@Glikol_Propylenowy: @KosmicznyPaczek a skala niekoniecznie powinna byc liniowa ani procentowa tylko ocenowa z rosnacym progiem. 60-70% to prog zdania: ocena 2, 71-80% to 3, 81-90% to 4, 91-95% to 5, 96-100% to 6. wtedy mozna pozbyc sie matury rozszerzonej i wszystkim zaoszczedzic nerwow i stresu. Poza humanami, ktorzy nadal nie beda czaili jak sie liczy procenty.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna Skończone studia, nawet na prestiżowym kierunku nie świadczą o „bystrosci”. Osobiście przeleciałem cała podstawówkę, gimbe, liceum praktycznie bez żadnej nauki zgarniając niejednokrotnie czerwone paski, maturę zdałem na 90-100%, a od studiów odbiłem sie, bo nie nauczyłem sie przez tyle lat na tyle etyki pracy, by spędzać godziny nauki na kolosy, a robienie notatek to była dla mnie czarna magia XD Po chwili spędzonej na nauce moja glPotem miałem przez to problemy,
  • Odpowiedz
@Daqnny: Nie da się stworzyć systemu, który będzie obejmował wszystkie skrajne przypadki. Ty możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie, bo gdybyś poszedł do liceum typu Staszic w wwa albo XIV we wro to spokojnie byś się tej etyki pracy nauczył. Pytanie jeszcze co w tym korpo robisz, bo z tego co mówisz to wnioskuję, że robisz rzeczy o skomplikowaniu dużo poniżej poziomu, który byłby dla ciebie wyzwaniem ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: matura nie powinna mieć żadnego progu zdawalności. Masz 10% to masz 10% i rób co chcesz. Powtarzaj za rok, wyjedź zbierać szparagi, idź na prywatne studia.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna Ja zatrudniłem się na telemarketingu w banku XD Tak jak mowisz, to praca zdecydowanie poniżej mojego potencjału, ale tez dzieki temu, że jest prosta to robie 200-250% wyznaczonego mi planu pracując jakieś 3-4h dziennie (bo praca zdalna) xd Odkąd zrobilem papier mialem już propozycje pójścia na managera produktowego, kierownika oddziału w moim mieście, albo koordynatora całego obszaru bankowości zdalnej, ale gdy dyrektor sie o tym dowiedzial to zaszeregowali mnie na niestandardowym
  • Odpowiedz