Wpis z mikrobloga

żadna czterdziecha, nawet wysportowana, nie będzie już miała ciała dwudziestolatki


@Cadfael: Co za bzdury Grażyny xDDD
Znam wiele około 40stek które mają super ciało. Tylko że wszystkie one uprawiają jakiś sport z reguły. Przestań pisać bzdury i schudnij
  • Odpowiedz
@Mysiekpysiek Ale cope Januszy i Grażyn, którzy twierdzą, że ona nie jest ulana wylewa się z tego wpisu. xD nie ma co się dziwić jak statystyki pokazują, że w Polsce nadwagę ma już około 50% dorosłych, więc prawda w oczy kole.
  • Odpowiedz
@Cadfael: chyba też dajesz jam jja się wkręcić w karuzele wykop owych spier...ów, którym się wydaje że metabolizm zwalnia dopiero po 60 roku życia :-) kobieta wygląda jak z gier wideo, a waga poniżej 50kg przy wzroście 165cm to absolutny must have.

I tak kwitnie tag #przegryw
  • Odpowiedz
@Mysiekpysiek: zależy od innych czynników. Lekka nadwagą jeszcze przejdzie.

Ta na zdjęciu totalnie mi się nie podoba. Ma 50 lat. Jest za stara aby była dla mnie atrakcyjna fizycznie
  • Odpowiedz
I tak kwitnie tag #przegryw


@hiperchimera: ja to się chyba już pogubiłem w definicji przegrywa... Z założenia miał być to typ zakompleksiony, więc tutaj pasowałoby ślinienie się do pani na zdjęciu, a nawet sporo grubszej, w końcu kompleksy oceniającego nie pozwalają na obiektywną ocenę zalet niekwestionowanej topki wizualnej chociażby pierwszej z brzegu modelki victorias secret, gdyż oceniający przegryw doskonale wie, że musi mocno obniżać swoje standardy.
  • Odpowiedz
Ch...j mnie obchodzi czy jest fajna, ma poczucie humoru, jest dobrym materiałem na dłuższy związek czy nawet małżeństwo,


@hiperchimera: jak nie stanie, albo będzie wstyd się z nią pokazać to jest problem
  • Odpowiedz
@hiperchimera

@Herubin: po w pewnym wieku ogarniasz, że warto być aktywnym fizycznie, co nie oznacza katowania siebie na siłowni czy fitness, żeby sprostać gustom dookoła.


Drugi człowiek kocha Cie w tym wieku zwykle za całość a tylko nie za płaski brzuch czy stojące cycki.


Może jestem dziwny ale jak w dupie mam opinie ludzi dookoła to właśnie jak kogoś kocham to nie chcę wyglądać na #!$%@? bo i tak mnie kocha
  • Odpowiedz