Wpis z mikrobloga

Każdy który tutaj pisze że pic rel jest ulańcem jest zwykłą pałą życiową która cycki widział tylko jak ulany wujek się z nim kąpał za młodu. To co piszecie jest bardziej szkodliwe społczenie niż ja wyzywający was od cweli. Jak jakiś mod mi ten komentarz usunie to jest zwykłym mizoginem przegrywem co nie rozumie swojej pracy i jej odpowiedzialności.


@wiedzminyo: jedna z lepszych ripost jakie ostatnio tu czytałem. xD
  • Odpowiedz
@Mysiekpysiek: nie mam słów na was co się tutaj dzieje XD
Tak, ta Pani jest właśnie lekko ulana, na pierwszy rzut oka widać. Tyle mi się jeszcze może podobać (wygląda dla mnie dalej kobieco), więcej to będzie przesada i na pewno nie.

A to że przegrywy robią bojówkę by chronić ego biednych kobiet które potem wyzywają że nawet na nich nie spluną to nawet nie wiem jak nazwać inaczej niż
  • Odpowiedz
@Mysiekpysiek: ten wątek pokazuje jak bardzo wykopki nie szanują siebie i dali sobie wmówić #bodypositive oraz to, że kobiety niby w wieku 30-40 lat muszą tak wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) to akurat babom wyszło, prawda jest jednak zgoła inna - niewielka aktywność fizyczna i dopasowane treningi = znacznie lepszy wygląd i sylwetka
  • Odpowiedz
@interpenetrate: o to to
"A to że przegrywy robią bojówkę by chronić ego biednych kobiet które potem wyzywają że nawet na nich nie spluną to nawet nie wiem jak nazwać inaczej niż upodleniem xD Chyba to właśnie ci "spermiarze" tak #!$%@? jak zapach gówna po deszczu. Ogólnie coś niezrozumiałego dla mnie jak fetysz stóp, albo pospolity konsument"

facet jak tak wygląda to już średnio atrakcyjny jest i to dla nich
  • Odpowiedz