Wpis z mikrobloga

widzę że te arkusze które już latają po necie są w ogóle bez plomb, skąd je macie? mogę potwierdzić ich autentyczność(tych z niebieską stroną główną, te fioletowe i inne kolory to fejki) bo między plombami widziałem że jeden z tematów to faktycznie przedwiośnie, ale przecież nie rozsyłają ich bez plomb. czy to ktoś powinął do domu i parą wodną klej poluzował? bo u mnie praktycznie od razu jak kurier przywiózł to poszły pod klucz, miałem tylko kilka minut zeby rzucić okiem. szczerze też myśłaem czy by jednej nie wziąć ze soba ale komisja co roku o innej godzinie sprawdza czy sa nienaruszone plomby wiec sie bałem ze nie odłożę tego na czas.
Ja jutro zaraz po tym jak komisja sprawdzi to jak co roku robię skany i wysyłam na pw, pewnie do 7:30 już wszystkim wyslę to do 8:30 będę jeszcze tu siedział i starał się wam jak najwięcej tego rozwiązać. w zeszłym roku był straszny bajzel z tym u mnie ale teraz mam lepiej rozplanowane wiec mam nadzieje zanim się jeszcze rozpoczną to już wszystkie rozwiązania uda mi się wgrać.
#matura #matura2024
  • 6
  • Odpowiedz