Wpis z mikrobloga

@Atypical: Przciez to jest własnie taki rower z tesco. 2024 a tam jeszcze hamulce mechaniczne.


@HHokuss przecież to hydrauliki o ile się nie mylę to Shimano MT200. No daleko od roweru z Tesco to to nie stoi, ale nie zbijaj chłopakowi fazy jak się cieszy. Do przejażdżek styknie i będzie nieporównywalnie lepszy niż marketowiec sprzed 20 lat.
  • Odpowiedz
@Atypical: On myślał, że ty masz hamulce na linkę (mechaniczne), a ty masz hydrauliczne (to chyba Giant Roam 1?), więc jego zarzut jest bezpodstawny. Zresztą nawet jakbyś miał na linkę to co z tego? Niektórzy tego typu "kolarze" to gorsi niż audiofile, jak w tej paście o forum z latarkami, amatorom by wpychali najchętniej rowery karbonowe po 20 tys. Spoko rower
  • Odpowiedz
@Atypical: Super rower Mireczku, będziesz miał masę frajdy. Rób sobie jakieś tripy, kondycja Ci skoczy i zdrowie się poprawi.
Dbaj o smarowanie łańcucha i amrotyzatorów.
  • Odpowiedz
Przciez to jest własnie taki rower z tesco. 2024 a tam jeszcze hamulce mechaniczne.


@HHokuss:

Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która
  • Odpowiedz
normalnie to trzeba byc snobem zeby napasc kogos bo ma zbyt podstawowe hamulce w rowerze. Gdy ktos wazy niewiele i jezdzi rekreacyjnie po plaskim to konstrukcja hamulcow nie ma zadnego znaczenia, nawet szczękowe z Wigry3 beda dobre.

Jest tu sporo takich co sa gotowi pluc na kazdy rower ktory w ich mnieomaniu jest zbyt tani zeby sie do czegokolwiek nadawal. Jego stary jezdzil codziennie do PGR na skladaku i nie widzial problemu.
  • Odpowiedz
masz na myśli olej, który wlewa się do amortyzatora?


@klefonafide: Mam na myśli olej silikonowy do sztycy amortyzatora i uszczelek. Kupiłem na aliexpress ale są też na allegro, u mnie sprawdza się świetnie, amortyzator chodzi płynnie, nie rdzewieje.
  • Odpowiedz