Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
historia z #pracbaza - pewna panna zaczela do mnie dość mocno podbijać w robocie, ale to już szło na grubo - zaczęła niewinnie ale wyszło co i jak i mimo iż z pozoru to szaramyszka (ładna, szczupła 30) to pokazała różki:) wszystko byłoby spoko (ja singiel) gdyby nie drobny detal w postaci posiadania przez nią męża i dzieci. jak tylko zorientowałem się w jakim kierunku to zmierza to wylałem jej przysłowiowy kubeł zimnej wody na łeb, żeby sie ogarneła, w domu maz dzieci czekaja a jej sie na amory zbiera. była nieugięta, słowem - miała ich w dupie. pewnie wiekszosc facetów by bzikała i nie patrzyła na konsekwencje ale ja tak nie mogę, mam inne wartości. na ile mogłem wytłumaczyłem jej ze z tego nic nie bedzie, ze nie interesuje mnie itd. probowała jeszcze ok miesiac, wysyłała zdjecia i inne #!$%@?. widocznie ta moja niedostepnosc jeszcze bardziej ja nakrecala. potem odpusciła. i teraz zagwozdka jakbyscie sie zachowali - czy powiedzieli byście jej mężowi? do niczego nie doszło ale tylko i wylacznie dzieki moich odmowach. sam fakt co i jak mowila/pisala, jak opisywala tego męża az sie niedobrze robi jak mu jechala (że ma małego, jest niski itd). co smieszniejsze - mają multum wspolnych zdjęć gdzie pozują na kochającą się rodzinę, wspolne z dzieciakami, z jakiś wakacji itd - jak to bywa okazały się fasadą, nic nie znaczącą pozą. szkoda mi tego faceta że pewnie nawet nie wie jak jego zonka sie zachowuje, z drugiej strony znając zycie baba by tak zakręciła ze jeszcze by wyszło ze to ja ją nagabywałem. #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 44
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Mąż może ją zdradzać i się odgrywa. Mąż może wiedzieć i lubić, że się puszcza.

A ty przeżywasz za nią, że ona zdradza...

Kosza powinieneś jej dać z własnego egoizmu, nie chcąc sobie życia komplikować mieszając pracę z seksem z mężatką, a nie dlatego, że ona zdradza. To są jej problemy, martw się o swoje życie.

  • Odpowiedz