Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
historia z #pracbaza - pewna panna zaczela do mnie dość mocno podbijać w robocie, ale to już szło na grubo - zaczęła niewinnie ale wyszło co i jak i mimo iż z pozoru to szaramyszka (ładna, szczupła 30) to pokazała różki:) wszystko byłoby spoko (ja singiel) gdyby nie drobny detal w postaci posiadania przez nią męża i dzieci. jak tylko zorientowałem się w jakim kierunku to zmierza to wylałem jej przysłowiowy kubeł zimnej wody na łeb, żeby sie ogarneła, w domu maz dzieci czekaja a jej sie na amory zbiera. była nieugięta, słowem - miała ich w dupie. pewnie wiekszosc facetów by bzikała i nie patrzyła na konsekwencje ale ja tak nie mogę, mam inne wartości. na ile mogłem wytłumaczyłem jej ze z tego nic nie bedzie, ze nie interesuje mnie itd. probowała jeszcze ok miesiac, wysyłała zdjecia i inne #!$%@?. widocznie ta moja niedostepnosc jeszcze bardziej ja nakrecala. potem odpusciła. i teraz zagwozdka jakbyscie sie zachowali - czy powiedzieli byście jej mężowi? do niczego nie doszło ale tylko i wylacznie dzieki moich odmowach. sam fakt co i jak mowila/pisala, jak opisywala tego męża az sie niedobrze robi jak mu jechala (że ma małego, jest niski itd). co smieszniejsze - mają multum wspolnych zdjęć gdzie pozują na kochającą się rodzinę, wspolne z dzieciakami, z jakiś wakacji itd - jak to bywa okazały się fasadą, nic nie znaczącą pozą. szkoda mi tego faceta że pewnie nawet nie wie jak jego zonka sie zachowuje, z drugiej strony znając zycie baba by tak zakręciła ze jeszcze by wyszło ze to ja ją nagabywałem. #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 46
  • Odpowiedz
Bait. Poległeś na tym,że niby opowiadała,że jest niski i ma małego. Za bardzo pod wykop napisane, a poza tym jakby chciała poderwać to by nie wyskakiwała z opowiadaniem o mężu. Gdyby nie to, to bym uwierzył. Ale odpisałem więc punkt dla ciebie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jeśli odpuściła to dałbym sobie spokój, jeśli znowu zacznie cię męczyć to zgłoś to koniecznie do HR/przełożonego. Ale upewnij się, że masz wszystko udokumentowane. Kobieta potrafi się posunąć do najgorszych rzeczy (chociażby pomówienie o molestowanie/gwałt) byle tylko wyjść z twarzą.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: z własnego doświadczenia wiem, że próby ratowania zdradzanej osoby spełzają na niczym. Zdradzający się wypiera w żywe oczy, zdradzany nie ogarnia co się dzieje i ufa partnerowi, a nie komuś kogo pierwszy raz na oczy widzi. Oberwie się tobie, a oni dalej będą żyli swoim życiem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Większość lasek jest w związku z wygody i temu że tak wypada. U mnie w robocie podobny przypadek był, laska zaręczona, jej frajer już dom buduje ale jej się ktoś inny spodobał a jak jej powiedział że przecież ma narzeczonego to na drugi dzień już nie miała XD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja bym go o tym poinformował, ale jakoś anonimowo, ale też żeby potem facet nie miał wątpliwości. No i też, żeby ona nie mogła się z tego wybronić. Jesli masz na wiadomościach to, że jej odmawiasz, ze nic z tego nie bedzie to ja bym jechał z nią. Ona jest szonem, szkoda typka, nikt nie chce być okłamywany. Z drugiej strony ona może mieć przyzwolenie do takich rzecz, ludzie mają
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dla mnie jak baba ma dzieci to powinna być nietykalna, jak ktoś ma trochę honoru. Oczywiście co innego, jak jest po rozwodzie czy w jego trakcie czy separacji która trwa X lat. Niestety baby odchodzą od faceta dopiero jak mają już nagrane nowe gniazdko (o ile jak nie ma jakiejś patologii czy zdrad ze strony faceta). Natomiast czy donosić, że ma puszczalską babę? O ile nie jest to Twój przyjaciel
  • Odpowiedz
Dla mnie jak baba ma dzieci to powinna być nietykalna, jak ktoś ma trochę honoru.


@Pomorski_Wilk: tak po prawdzie to powinna być nietykalna, jeśli to ona ma trochę honoru ¯\(ツ)/¯

Kto tam niby nie ma honoru - chłop singiel czy baba która mężowi przysięgę cywilną czy kościelną składała?
  • Odpowiedz