Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Bardzo dużo mężczyzn narzeka na wykopie, że ciężko o dziewczynę. Niestety wróciłam ostatnio na rynek randkowania i większość facetów nie ma nawet opisu w profilu na aplikacjach randkowych. Jak chcecie, żeby ktoś was dodał, jeżeli druga osoba nie jest w stanie niczego się o was dowiedzieć. Zdjęcia typu samojebka, a w tle muszla klozetowa, albo takie, gdzie nawet twarzy nie widać. Uzupełniajcie profil, a na pewno znajdziecie więcej dopasowań!

#randkujzwykopem #randki #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie mam opisu, mam 4 selfie + 1 zdjęcie w #!$%@? lustrze a zamykam licznik par w nie całą godzinę po założeniu konta. Na zdjęciach wakacyjnych gdzie dokładnie twarzy nie było widać wyniki były znacznie gorsze. Opisu nie mam bo po co? i tak pisze do mnie średnio co 2/3 laska, z tym że w 80% przypadkach jest to samo "Hej" lub "serce", 10% to komplementy i 10 % to
  • Odpowiedz
Jak ci się że zdjęcia ktoś podoba to napisz i zapytaj o to co chcesz wiedzieć. Faceci nie potrafią wymyślać opisów.
  • Odpowiedz
@Kotdog jestem demiseksualna i nikt po zdjęciu nigdy mnie nie zaciekawił. Dopiero opis sprawił że ktoś mnie zainteresował. Jakbym miała po samym zdjęciu wybierać do kogo napisać to bym chyba usunęła konto i umarła jako stara panna.

Mój narzeczony miał mega długi opis pisany w humorystyczny sposób i to mnie w nim najbardziej urzekło na portalu randkowym
  • Odpowiedz
większość facetów nie ma nawet opisu w profilu na aplikacjach randkowych.


@mirko_anonim: zdradzę Ci pewną tajemnicę, wiele kobiet ma tak samo. Dodatkowo często nie ma zdjęć, tylko jakieś widoczki czy kwiatki. Opisów też często brak.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: I tak każdy patrzy na wygląd. Możesz tam napisać nawet pomidor czy pochwalić się, że lubisz podróże i jazdę figurową, ale jak się nie podobasz fizycznie to polecisz w lewo. Więc lepiej nie pisać, bo po co?
  • Odpowiedz
Hihi ale przecież to jest wypisz wymaluj sytuacja z żeńskimi profilami,
- brak opisu
- link do instasrama
- zdjęcie jakiegoś budynku
- zdjęcie w okularach przeciwsłonecznych z 10 metrów
- zdjęcie pleców na szczycie góry
- zdjęcie z obciętą głową
- zdjęcie samych nóg
- zdjęcie z lampą błyskową przed brudnym lustrem
- zdjęcie z twarzą zasłoniętą telefonem.
  • Odpowiedz