Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma jakieś dojście albo wie jak przyśpieszyć realizację przyłącza prądu w PGE Mińsk Mazowiecki? Czekam 2.5 roku na przyłącze i dalej nic, projektant opowiada za każdym razem co innego, do mińska nie idzie się dodzwonić a budowa startuje za miesiąc...
#budujzwykopem #budownictwo #budowadomu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kutang-Pan: to już pewne i dogadane, ale boję się, że postawię stan surowy a dalej skrzynki nie będzie :D od roku nic się nie ruszyło.

Ponoć PGE w Mińsku mazowieckim od roku nie płaci dla wykonawców przyłącz.
  • Odpowiedz
@impson: Dzwonisz codziennie i liczysz że się połączysz
Wysyłasz co miesiąc pismo w prośbą o przyspieszenie (poleconym)
Wysyłasz co miesiąc pismo z zażaleniem na niedotrzymanie warunków umowy (bo strzelam, że tak się stało)
Uśmiechasz się do sąsiada i zakładasz podlicznik

Brzmi absurdalnie ale tak to właśnie wyglądało u mnie
  • Odpowiedz
@impson: polecam znajomego w energetyce czy posterunku , albo chociaż kto kiedyś tam pracował. Ja mam akurat w Energii i mam wszystkie od ręki (w ciągu tygodnia ).
tylko ostrożnie z łapówkami bo tego się boją i chętnie robią bez niczego. system jest tak skonstruowany by zwykli ludzie nie mogli sie połączyć
  • Odpowiedz
  • 0
Dzisiaj tam pojechałem i okazało się, że moja umowa jest teraz w otwocku bo zmienił się rejon energetyczny, dodatkowo dopiero budują przyłącza jak masz pozwolenie na budowę (wysłałem pół roku temu). Umowę ponoć do Otwocka przenieśli a pozwolenia na budowę już nie i mi wygasła całkowita umowa o prąd :)

Najśmieszniejsze jest w tym ze rok temu gadałem z PGE Mińsk to mi powiedzieli, że wszystko jest git i już się projektuje,
  • Odpowiedz