Wpis z mikrobloga

@Jamniki2: tak ci twój stary powiedział, więc tak było. Chłopie, on bankowo szmuglował fajki i #!$%@? wie co jeszcze, tylko synkowi nawkręcał jakichś kocopołów. Jeszcze na koniec sprzedał ci bajkę, że odciął się od tak dochodowego interesu, bo miał już za dużo pieniędzy i nie wiedział co z nimi robić, a ty mu #!$%@? uwierzyłeś xD Może lepiej sprawdź starego kartotekę, bo coś mi tu wpadką śmierdzi
  • Odpowiedz
czyli w sumie niepotrzebnie cos pisałem, skoro już wszystko wiesz i dorobiłeś sobie, ze mój ojciec był złodziejem, mimo tego ze napisałem, ze nie jest xD nawet jakby szmuglował te fajki, to zarobił pare baniek, a ty #!$%@? pewnie w gówno robocie za najniższą. Kto jest frajerem? xDDD chowaj telefon bo zaraz szef cie #!$%@? ¯\(ツ)/¯ widać jak ta zawiść biedaka z ciebie aż kipi.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: daj spokój, pamiętam jak miałem 18 lat i narzekałem że mój stary taki nieobrotny. Ja miałem żyć inaczej. Teraz jestem prawie w jego wieku wtedy i nie wiem czy jednak nie był lepiej ustawiony niż ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż część rzeczy może faktycznie udała mi się lepiej.
  • Odpowiedz
nasi Ojcowie w naszym wieku kończyli budowę domu, prowadzili firmy bądź pracowali na 2 etaty, byli po ślubie i jednocześnie planowali dzieci


@GlenGlen12: mój ojciec w moim wieku był już po kilkuletniej emigracji i startował z firmą, która przez lata przyniosła mu kupę stresu. Fakt, nie mieliśmy źle i rodzice dalej żyją z oszczędności, które zarobili z prowadzenia firmy, ale ja mam znacznie lepiej. Od kiedy skończyłem studia to siedzę na
  • Odpowiedz
to chyba ci bardziej "obrotni". Bo jak ktoś chciał uczciwą pracą wybudować dom w latach 90' w Polsce, no to powodzenia xD ten mem ma chyba odzwierciedlenie w zachodniej Europie i w Stanach, bo z moim starym bym się za #!$%@? nie zamienił czasami w których przyszło nam żyć produktywnie. Ja mam w #!$%@? lepiej.


@mlodir: czy ja wiem czy obrotni. Niektórzy też budowali dom na kredyt i #!$%@?ąca inflacja i
  • Odpowiedz
Później rodzice otworzyli sklep z ciuchami na targowisku, kupowali z jednego i sprzedawali na drugim, zarobku było 1-2 tysiące dziennie. Piękne czasy, teraz jest o wiele trudniej się wzbogacić.


@Jamniki2: jak startowałeś z wygodnej pozycji, gdzie miałeś samochód i kontakty, to można było. Jak mieszkałeś na wsi bez samochodu, to sobie mogłeś najwyżej pomarzyć o pracy czy biznesie. Cały czas mówisz o sytuacji gdzie ktoś ma pieniądze na samochód, na wyjazd
  • Odpowiedz
Tyle tylko, że nasi Ojcowie w naszym wieku kończyli budowę domu, prowadzili firmy bądź pracowali na 2 etaty, byli po ślubie i jednocześnie planowali dzieci jeżdżąc w międzyczasie do ruskich po towar xD


@GlenGlen12: W punkt. Mój ojciec w moim wieku wykańczał dom na własną rękę który zbudował z teściem, pracował w polu a jednocześnie rozkręcał własną firmę handlował tanimi materiałami wykończeniowymi, jednocześnie hodował i handlował pieczarkami i jeździł do rosji
  • Odpowiedz
I wiem to jako syn gościa który w 4 lata handlując chemią szwajcarską tak zrobił.


@owsikalfred: Mordo, Twoj stary byl przemytnikiem a nie handlarzem chemii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet w dzisiejszych czasach polowa "dzialalnosci gospodarczych" ludzi ktorzy mieszkaja przy granicy z np. Niemcami to tylko przykrywka dla lewych interesow i przemytu.
  • Odpowiedz
Ojcowie kolegów też domy, szlugi przez granice, na granicy w łapę kontroli i tysiące zł zysku dziennie.


@Jamniki2: ja pieprzę, typie :D pisałeś ten komentarz poważnie? Bo naprawdę mnie rozbawiłeś :D

Teraz zarobisz jeszcze większe pieniądze, wystarczy tylko syntezować i dystrybuować fentanyl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: co xD człowieku 30 latkowie mieszkają z rodzicami albo wynajmują ode mnie kawalerki we 2 osoby, co ty #!$%@? hahah, nasi starzy w wieku 30 lat mieli domy dzieci auta bo wszystko było prościej zdobyć.
  • Odpowiedz