Wpis z mikrobloga

@d4wid: #!$%@?, jechałem dziś przez pół Polski, to co się wyczynia na drogach to tylko dzięki Najświętszej Panience jest tak mało ofiar.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: 1512 to wykrytych. Pomnóż to x30 bo nie wierzę, że przy każdej drodze stoi patrol i kontroluje kierowców. Zresztą w Auchan dzień przed majówką widziałem zakupy ludzi przede mną. 20 piw, pół litra i najtańsza Śląska kiełbasa to norma.


@KaraBooska: spokojnie, przyjdzie obeznany wykopek i powie, że i tak jest dobrze. W końcu mamy niski limit!
  • Odpowiedz
  • 8
@d4wid to, że twoja argumentacja jest idiotyczna, a walka z tymi nietrzeźwymi to jest ganianie chochoła.
Promil społeczeństwa ma 0.2 jak prowadzi i wielki problem społeczny...
To jest chochoł a nie żaden problem
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid poza tym, takie kontrole stresują ludzi, generują korki. Przez co zamiast jechać 3 godziny do domu, to będziesz jechał 4. Będziesz bardziej zmęczony, a przez to dopiero kogoś zabijesz.
No i przepalają budżet policji, który to budżet mógłby być lepiej wykorzystany (przykładowo na opuszczenie patroli na autostradę, żeby wyłapywać wariatów, którzy grzeją 2 paki) a nie zbijaniem i tak niskich liczb do zera
  • Odpowiedz
jeśli dla ciebie 1500 zatrzymanych alkusów w 5 dni to mało


@d4wid: mnie to #!$%@? niesamowicie - nigdzie tej policji nie ma nigdy, A MIMO TO i tak łapią całe stada ochlejusów... jak wielka skala ochlejstwa musi być, że tych 10 policjantów na całą polskę tylu łapie... ilu musi pozostać niezłapanych jeżeli oczka w siatce do ich łapania są takie wielkie
  • Odpowiedz
1512 to wykrytych. Pomnóż to x30 bo nie wierzę, że przy każdej drodze stoi patrol i kontroluje kierowców. Zresztą w Auchan dzień przed majówką widziałem zakupy ludzi przede mną. 20 piw, pół litra i najtańsza Śląska kiełbasa to norma.


@KaraBooska:

5 lat jeżdżę regularnie samochodem i nigdy nie miałem kontroli drogowej. Nie wiem czy x30 to nie jest zbyt łagodny wynik...

Właściwie zastanawiam się, kiedy jakąś łapankę widziałem xD

Nooo przy
  • Odpowiedz
@d4wid: trzeba być ultra debilem, aby iść na zakrapianą imprezę a nie ogarnąć kierowcy lub taksy do domu. Zwłaszcza, że poziom życia jest wyraźnie wyższy niż gdzieś tak 20 lat temu...
  • Odpowiedz
stosunkowo? Jest coraz lepiej, to chyba dobrze.


@Shaggy_dg: wystarczy robić mniej kontroli i nagle liczba pijanych magicznie spada ;] coś jak z zachorowaniami na Covid, nie testujesz nie ma choroby.
  • Odpowiedz
@Thorrand: Na 15 lat jazdy po Warszawie miałem 2! Kontrole. Obie z jakieś 10 lat temu. Raz to był tzw. lej a druga to zwykła kontrola. Nie liczę kontroli przy kolizjach bo to norma.
  • Odpowiedz
@KaraBooska:

A i tak znajdziesz matołków, którzy Tobie napiszą, że eeee przecie 1.5 tys. w 5 dni to mało :))))) i to w okresie, w którym policja nastawiła się na łapanie pijaków :)
  • Odpowiedz
poza tym, takie kontrole stresują ludzi, generują korki. Przez co zamiast jechać 3 godziny do domu, to będziesz jechał 4. Będziesz bardziej zmęczony, a przez to dopiero kogoś zabijesz.

@Movet o #!$%@? to jeden z bardziej kretyńskich fikołów, a trochę tu siedzę na forum pełnym szurów i patusów.
  • Odpowiedz