Wpis z mikrobloga

#diablo4
Mirki bo ja już nie wiem. Gram barbem pierwszy raz i dylemat jak na screenie. Z legendarną mam moc ataku ponad 3k, z tym goldem lekko ponad 2k. Niby gold ma większe obrażenia, ma więcej do siły, a jak go założę to moba 3 razy muszę podstawową umiejętnością, a z legendą na hita. Który afiks jest tu kluczowy? Czy może coś tu jest #!$%@??
  • 8
  • Odpowiedz
@Juzef_z_Ortografu: Barbarian ma właściwość klasową i może korzystać z arsenału broni. Do skilli możesz przypisać konkretnie jedną z czterech broni. Dlatego niektóre bronie dobiera się tylko pod względem affixów, a te które są przypisane do umiejętności powinny mieć jak największy bazowy dps.
  • Odpowiedz
@Obywatel_Kondominium: dzięki, w ogóle nie wiedziałem o tym. Niestety nie rozwiązuje to problemu, miałem ustawione na automatyczne i wybrało tak by dmg był największy, więc jest ok. Dla testu zmieniłem bronie, na skillu widać że dmg jest mniejszy niż w poprzedniej konfiguracji, no ale moc postaci bez zmian. W ogóle to chyba jest statystyka o kant dupy potłuc, tam musi jakiś bug być. Raz jak wejde w menu to mam moc
  • Odpowiedz