Wpis z mikrobloga

Budowanie metra w Polsce w innych miastach niż Warszawa jest kompletnie bez sensu, bo statystyki wyraźnie pokazują, że Polacy w ogóle nie korzystają z metra poza Warszawą.

#warszawa #metro #pdk
  • 29
  • Odpowiedz
@Xelor: za kadencji jednego prezydenta miasto nie uzbiera na metro. Więc wstrzymać inwestycje by zaoszczędzić? Toć to przepis na utratę poparcia.
  • Odpowiedz
@AtlantyQ: dotyczy CPK. Jak je zbudujemy to każdy Polak będzie mógł w końcu latać bez przesiadki największymi samolotami do najdalszych zakątków świata (tak Pan Prezydent powiedział).
  • Odpowiedz
  • 2
@o__0: myślałem że ta kreska na środku Polski to #!$%@? monitor, ale to przecież jedyne metro w Polesce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
obadaj moją mapę europy z zaznaczonymi elektrowniami jądrowymi - mnie ona rozwala jak i mapa europy i porównanie 'popularności' kredytów na zmiennej i stałej stopie


@smallboobslover: Polacy kochają stare samochody i małe mieszkania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
statystyki wyraźnie pokazują, że Polacy w ogóle nie korzystają z metra poza Warszawą.


@Xelor: dokładnie, podobnie jest ze sprzedażą nowych samochodów, jeśli statystycznie lubimy jeździć starszymi.
  • Odpowiedz
@Xelor: z budową metra jest jak z drogami. jak zbudujesz to od razu się zapcha. z tego powodu nie buduje się dróg, a okazuje się, ze metro jednak dobudowują.
  • Odpowiedz