Wpis z mikrobloga

  • 2
@RelaniU: Ło kurde, ale pomysł.

Nie odpowiadają Ci drogi?

Załóż firmę i sam je buduj

Nie smakuje Ci nasze jedzenie?

Otwórz własną restaurację

Nasze samochody Ci nie odpowiadają

Załóż własną fabrykę samochodów

Typie xD
  • Odpowiedz
@MePix: burgery gdziekolwiek indziej niż mcd / bk to domena oskariatu.
No #!$%@? fastfood, ale chłop zapuścił brodę, nie umył rąk i w makro wziął sos z półki obok niż sieciówka xD
Do tego sam burger wielkości WTC, że jedyna praktyczna opcja jego jedzenia to ZDEMONTUJ SE GO NA BOKU, efektywnie jedząc każdy składnik osobno, czyli jesz MJELUNE Z SAŁATKO.

ZA 4 DYCHY+ XDDDDD
  • Odpowiedz
@MePix: na 40zl składa się: 20% marża portalu pyszne oraz 8% VAT. Więc 8zl bierze pyszne oraz 3.20 podatek. Z 40zl dla lokalu jest 27.80zł i z tego oplacasz: produkty, rachunki, amortyzację, pracownika. Więc to nawet tanio
  • Odpowiedz
@MePix: prowadze knajpe i wiem jakie sa koszty, wiem tez ze na tym burgerze za 40 zeta zarabiaja 3-5 zł, wiem tez ze jestes narzekajacym na wszystko polaczkiem, a juz napewno nie prowadziles nigdy biznesu. Pozdroski ;*
  • Odpowiedz
@MePix: tak, ponieważ w umowie z portalem pyszne jest zapis, że knajpy mają zakaz stosowania różnych cen u siebie i na portalu. Niestety tak to wygląda. Coś jak steam, jak się chce wydać swoją grę to biorą 30% marży. Tak jest też z innymi portalami z których zamawia się online. Jest to patologia trochę i jednocześnie okazja dla kogoś nowego, małego ktory chcę wejść z swoim dobrym produktem i żeby mógł
  • Odpowiedz
@MePix: i jescze nawiazujac do pierwszej twojej odpowiedzi: serio, jesli uwazasz ze jest drogo, to zrob 1/3 taniej i bedziesz mial kolejki, przeciez sie da, nie? nawet 1/5 taniej zrob i nie bedziesz mogl sie odpedzic od kolejki. A tak na serio gimbie wez sie za nauke bo bedziesz mial ciezko w zyciu z takim mysleniem/analiza
  • Odpowiedz
  • 0
@RelaniU: xD
Weź skończ się ośmieszać dziecko i idź spać.

@Sqb1911 Ale ja tu nie mówię, że na pyszne mają drogo
Tylko, że mają drogo po prostu
40zł za bułkę, która kosztuje jakieś 2zł
Plaster mięsa i trochę sałaty z ogórkiem
Gdzie tam jest tyle wydatków? Żeby to tyle kosztowało?
  • Odpowiedz