Wpis z mikrobloga

@Cyprok: Moim zdaniem popełnia błąd. Powinien bardziej mówić co zamierzają zrobić/co już zrobili, a uderzanie w przeciwników powinno być znacznie ograniczone. PiS przegrał ostatnie wybory parlamentarne właśnie przez to, że ciągle gadali o Tusku.
  • Odpowiedz
@Cyprok: Widocznie działa, konserwatyści w GB właśnie tracą władzę, podobnie pewnie jak Makrela ( ͡° ͜ʖ ͡°) kanclerz Polski śpi smacznie
  • Odpowiedz
@Cyprok:
Polska kultura polityczna jest na dnie, a nowe nie znałem. Jeśli ktoś chce nazwać mnie symetrystą, niech tak czyni, ale prawda jest taka, że cała polityka w Polsce polega nie na próbie sprzedania obywatelom sensownej wizji Polski, lecz na pokazaniu, że jeśli nas nie wybierzecie, do władzy dojdą tamci, którzy są jeszcze gorsi.

Jestem niemalże pewny, że w czasach, gdy premierem był Mateusz Morawiecki, stosunek tematyki tweetów był podobny.
  • Odpowiedz
@Cyprok: za błędną pisownie holokaustu i za promigrancką polityka migracyjna jak za Pisu i we Francji wysyłać do obozu pracy !!! Jakim trzeba być polonofobem i nieukiem by pisać Holokaust przez c.
Jakoś tak jest że sprawami obrony są zatroskane główne partie (centro)prawicowe a takie mamy w Polsce, Finlandii, Francji, Estonii, Szwecji i UK.
Nawet nasz młodzieżowo-prawicowy PSL mówi pośrednio że aborcjami i innymi zapychaczami czasu się nie zajmuje tylko
  • Odpowiedz