Wpis z mikrobloga

@bigger2 starzy mieli, podtrzymuję wersję większości. Szybko się nudzi, potem w tych kanalikach zaczynają narastać glony. Lejesz sobie wodę, patrzysz, a tu pływają jakieś farfocle. Trzeba wtedy czyścić kanaliki, dosyć upierdliwe zajęcie.
  • Odpowiedz
@bigger2: przez prawie 2 lara wynajmowałem mieszkanie z wanną z HM. W pierwszym miesiącu skorzystałem chyba tyle samo razy co przez resztę czasu. Jak włączysz po dłuższym czasie nieużywania, to stara woda musi się wylać i wszystko przepłukać, więc jak przez przypadek naciśniesz w czasie kąpieli, to masz całą wodę do spuszczenia. W sumie - nie polecam. Może fajne do hotelu.
  • Odpowiedz
@bigger2: Jak chcesz masaż to fotel lepszy. Tylko siadasz i włączasz, bez tego całego lania chorej ilości wody, jak nie ma podgrzewania to potem powodzenia w siedzeniu w zimnej xD
  • Odpowiedz
@bigger2 bezużyteczne i raczej montowane w mieszkaniach na wynajem krótkoterminowy.

I czyszczenie tego to też #!$%@? strata czasu… zamontuj wannę dobrej jakości i obok prysznic z natryskiem i się nie zawiedziesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@bigger2 mialam w wynajmowanym mieszkaniu, nie polecam. Czyszczenie tego gówna to tragedia i bardzo dużo wody na samo czyszczenie się marnuje (trzeba napelnic wanne iles cm nad dyszami zeby w ogole czyszczenie mialo sens) a jak sie nie uzywa i nie czyści regularnie (bo myalisz ze nie uzywasz to nie potrzebujesz tego wyczyscic) to #!$%@? z tych dyszy jak cholera
  • Odpowiedz
@bigger2: przez 20 lat skorzystałem może z 5 razy, bo procedura wygląda tak jeżeli nie używasz codziennie: nalej pelno zimnej wody żeby przykrylo wloty i moglo zasysać wodę, odpal na chwilę żeby się przepukało z całego syfu jaku tam się zalągł od poprzedniego użycia, spusć wodę, powtórz, jeszcze raz to samo. Teraz można się kąpać.
  • Odpowiedz