Wpis z mikrobloga

@sakiro12: no widzisz, nawet nie wiesz że wspierasz to, oj ty głupiutki...

Odpowiedz sobie na dwa zajebiście ważne pytania:
Kto wrzuca tę reklamę na wykop.pl jednocześnie rozpowszechniając ją?
Chińczycy nie popierają tego na całym świecie czy tylko u siebie?
  • Odpowiedz
@sakiro12: Reklama wyprodukowana na cały świat, gdzie kraje nie są w 99% białe jak Polandia, ale p0lusy oczekują specjalnego traktowania i obraża ich murzyn w reklamie :))) nie widziałeś nigdy nikogo z ciemniejszą karnacją?
  • Odpowiedz
@Gumaa: Tak, jest sporo takich par, masz jakiś z tym problem, z kim sypiają kompletnie ci obce kobiety lub faceci? Przypominam, że ciemniejszych ludzi jest więcej niż białych, więc dlaczego każda reklama miałaby zawierać tylko i wyłącznie białych modeli? xD oczywiste jest, że obecnych czasach globalizacji produkowany jest jeden spot reklamowy na cały świat, tak, aby trafiał zarówno do krajów, w których większość stanowią czarni, jak i takich jak PL, gdzie
  • Odpowiedz
czyli na całym świecie wszystkie pary wyglądają w ten sposób? Z jakiegoś powodu tak jest w większości reklam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gumaa: Tamten różowy pasek to koleś to trol, że mu się chce
  • Odpowiedz
@sakiro12: zacznijmy od tego że prawdziwy Philips jedyne co tak na prawdę produkuje to sprzęt medyczny typu tomografy i aparaty RTG itd. wszystkie marki RTV, AGD, oswietlenia i te maszynki sprzedali chińskim firmom lata temu.
  • Odpowiedz