Wpis z mikrobloga

Jak tam beciaki? Łykend w zagóralonym zakopanym za pół waszej pensji wykupiony? Wszystko po to żeby wasza ulana, hipergamiczna księżniczka z przetłuszczającymi się włosami mogła sobie zrobić fotkę na krupówkach i wrzucić na swój obserwowany przez spermiących padżitów insta. A może wybraliście sopot? Naturalnie opłacacie księżniczce wszystko, a seksów i tak nie będzie, bo akurat ma okres. Udanej majówki polackie kukoldy.

#zwiazki #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #betabankomat
  • 34
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: nie wiem czy zrozumiałeś, ale na południu Europy jest zimniej niż w Polsce... Więc jeśli ktoś został w Polsce to nic nie stracił, a Polska w wielu miejscach jest ładna, trzeba tylko trochę wiedzy i kreatywności. Oczywiście do turystyki kulturowej (zwiedzanie itp.) w ciepłych krajach pogoda jest fajna, ale na coś więcej (rekreację nad wodą) trudno liczyć. I nie ma wyboru między 22 stopnie dziś, a 40 w lipcu -
  • Odpowiedz
@nanotecz: Uuuuuuu, widzę że kłótnia w związku byłą sroga u kolegi. Oj sroga, może nawet doszło do rozstania a na pewno doszło do cichych dni. Trzymaj się ziom.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: sprawdziłem teraz na bookingu, to dobry hotel w Sopocie (MGallery) kosztuje 4k (za 4 noce, nie dni) rezerwowany dzisiaj. Są też tańsze opcje w okolicy. Weź pod uwagę, że to dla dwóch osób. Więc 2k za hotel, 1k za pozostałe rzeczy i to wychodzi raptem mniejsza część przyzwoitej wypłaty, przy czym hotel droższy, rezerwowany w nieoptymalny sposób, na ostatnią chwilę. Nie ma co dramatyzować. Jak się postarać to wyjdzie jeszcze
  • Odpowiedz
@nanotecz tak sie sklada ze jestem bardzo przystojny, dobrze zbudowany i wysoki, moja partnerka jest 11/10 w kazdym aspekcie, a na majowke jutro lecimy do rzymu wiec dalej tam placz bos biedny i brzydki beka
  • Odpowiedz
@nanotecz: skończ myśleć że na końcu jest tylko mokra kieszeń z mięsa, to tylko opcjonalny dodatek który jest po drodze. Jak nie ruchasz to się nie uganiaj za cipą i daj sobie spokój zajmij się czymś innym bo nie jest ona niezbędna. To samo tyczy się kobiet i uganianie za drągiem. Zwalcie se co tam macie w kroku i się uspokójcie.
  • Odpowiedz