Wpis z mikrobloga

1 maja to najbardziej polaczkowe święto:
- tłusty, durny janusz zeżre najtańszą kiełbę z biedry i nawali się plebso-piwskiem,
- jego równie tłusta i durna grażyna będzie zrzędzić cały dzień i nawali się podróbą martini,
- ich seba pójdzie nad okoliczną smródkę z kumplami i obalą litra ciepłej parkowej, zażerając najtańszymi czipsami i drąc ryło będzie się wymądrzał o piłce kopanej,
- ich karyna pójdzie z psiapsi do klubu gdzie obsmyczy min. 3 czarne knagi.

I tak się żyje w tym kraju.

#polska
  • 84
  • Odpowiedz
p0laczki sobie racjonalizują, bycie pariasem cywilizacyjnym XD Spokojnie polaczku, już zaraz dostarczysz alkohol do organizmu, zerzygasz się tą podróbką kiełbasy i będzie szampańska zabawa, taka jaką lubisz najbardziej.


@Przegrywek123: gdybyś chociaż raz wyjechał ze swojego piździszewa mniejszego to mózg by ci rozwaliło jak bawią się niemcy, holendrzy czy anglicy
  • Odpowiedz
@nanotecz: Jeszcze niedawno wykopki wyzywały od alkoholików każdego, kto śmiał krytykować pomysł zniesienia alkoholu ze stacji benzynowych. Te same wykopki nie widzą nic złego w kupowaniu harnasi hurtowo w Biedronkach, żeby się nimi zalać przez majówkę. To już jest tradycja, dobra zabawa, i w ogóle to się #!$%@? bo miło spędzamy czas XD
  • Odpowiedz
@nanotecz: majówka to najpiękniejsze polskie święto:

-nie ma hipokryzji związanej z jakąś religią gdzie w sumie każdy #!$%@? wykłada ale tradycja
-nie ma narzuconych ram co trzeba zrobić. Robisz co chcesz.
-świętujesz początek najpiękniejszego okresu w Polsce czyli wiosnę lato i ciepłą jesień bo w koncu przestała być zima.
-nie musisz spędzać z rodziną której nie lubisz tylko spędzasz ją naprawdę ze swoimi najlepszymi bliskimi czyli albo najbliższa rodzina albo przyjaciele.
  • Odpowiedz
biedry i nawali się plebso-piwskiem,

- jego równie tłusta i durna grażyna będzie zrzędzić cały dzień i nawali się podróbą martini,

- ich seba pójdzie nad okoliczną smródkę z kumplami i obalą litra ciepłe


@nanotecz: ja też mam czasami tego typu myśli i zwykle oznaczają one chorobę. U mnie depresję. Masz #!$%@? życie, tak jak ja. Pozdrawiam. Co jakiś czas mam ochotę zdechnąć, ale przynajmniej, w przeciwieństwie do Ciebie, staram się
  • Odpowiedz
@nanotecz: Chłop śmiał śmieć wyśmiać sport narodowy p0laków w postaci walenia tyskiego w puszce w akompaniamencie śląskiej z grilla i już się zlecieli aby go zwyzywać że pewnie debil i przegryw skoro mu taka forma spędzania czasu nie pasuje XD
  • Odpowiedz