Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, już parę razy przeczytałem od laski zdanie w stylu "mógłbyś być miły". I szczerzę mówiąc nie wiem do końca o co chodzi. Osobiście wiem, że czasami jestem złośliwy i potrafię się drażnić, ale bez przesady... Przecież miły facet, który ciągle tylko słodzi to zwykły stulejarz, albo ja czegoś nie ogarniam.
#tinder #badoo #zwiazki #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
@Nikic21: JESTES TYLKO W POCZEKALNI DLA NIEJ,CZYLI NIC NIE ZNACZACYM ROBAKIEM,CZEKA NA TAKIEGO KTORU JA ONIESMIELI WYGLADEM,TO NAWET NIE PISNIE,CO TY #!$%@? W PRZEDSZKOLY JESTES CZY CO XD
  • Odpowiedz
I szczerzę mówiąc nie wiem do końca o co chodzi.

Osobiście wiem, że czasami jestem złośliwy i potrafię się drażnić, ale bez przesady


@Nikic21: no to jak wiesz, to czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
Sugeruje metodę prób i błędów - zobacz czy jak będziesz mniej złośliwy i nie będziesz się tyle drażnić się z laskami, to może nagle będziesz mieć inny odbiór.
  • Odpowiedz
Słuchajcie, już parę razy przeczytałem od laski zdanie w stylu "mógłbyś być miły". I szczerzę mówiąc nie wiem do końca o co chodzi. Osobiście wiem, że czasami jestem złośliwy i potrafię się drażnić, ale bez przesady... Przecież miły facet, który ciągle tylko słodzi to zwykły stulejarz, albo ja czegoś nie ogarniam.


@Nikic21: Generalnie bardzo duży problem jest taki, że duża część kobiet uważa iż mężczyźni powinni się zachowywać jak ich psiapsi
  • Odpowiedz
@Nikic21: jeżeli to początek znajomości, to miej to totalnie w dpie. Albo inaczej, musisz być głównie niemiły, zaborczy etc. większość kobiet Ci tego nie powie, ale ja to wiem bo sprawdziłem i zapytałem różnych - większość z nich lubi czuć dominację fizyczną, psychiczną i kontrolę. Wtedy kobiety są w stanie wskoczyć na ciebie i robić z tobą rzeczy rodem z prono. Byłem, sprawdziłem. Parę razy. W związku kilkadziesiąt razy.
  • Odpowiedz
jeżeli to początek znajomości, to miej to totalnie w dpie. Albo inaczej, musisz być głównie niemiły, zaborczy etc. większość kobiet Ci tego nie powie, ale ja to wiem bo sprawdziłem i zapytałem różnych - większość z nich lubi czuć dominację fizyczną, psychiczną i kontrolę. Wtedy kobiety są w stanie wskoczyć na ciebie i robić z tobą rzeczy rodem z prono. Byłem, sprawdziłem. Parę razy. W związku kilkadziesiąt razy.


Eh to parcie lasek
  • Odpowiedz