Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki,
Na urodziny od żony dostałem 2 żele pod prysznic Beckham i jakiś tam krem, koszt razem ~60zł.
Co sądzicie o takim prezencie?

Dodam, że na brak pieniędzy raczej nie zarzekamy. Prezenty ode mnie są zazwyczaj droższe, ostatnio na Walentynki słuchawki bezprzewodowe z których się bardzo ucieszyła, sam nie dostałem wtedy nic.

Uważam, że poszła na łatwiznę i mogła się bardziej postarać. Nawet nie wiem czy to skomentować, bo liczy się gest, ale jakoś mi tak trochę przykro.
Jak myślicie?
#zwiazki #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja raz z jakiejś okazji dostałem wycieczkę do Włoch, a innego razu nie dostałem nic. Czasami ludzie nie mają psychy w danym momencie na organizacje dużych fajnych prezentów. Zamiast pytać losowych ludzi w internecie o Twój związek o którym nie mają pojęcia, najpierw zapytaj żony czy wszystko ok i nie ma jakichś zmartwień o których Ci nie mówi, a później możesz jej grzecznie wprost zapytać skąd pomysł na taki
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: co to za baitowanie jest?
Macie wspólne pieniądze a ty się prujesz że kupiłeś słuchawki i dostałeś żel? Trzeba było sobie kupić słuchawki a nie czekać na gwiazdkę z nieba, a babie kupić mydełko
  • Odpowiedz
Czasami ludzie nie mają psychy w danym momencie na organizacje dużych fajnych prezentów.


@Hmrogrz: nie mogę, kilka minut na przescrollowanie allegro czy innego chinczyka zeby kupić bardziej spersonalizowaną pierdołe to rzeczywiście takie wyzwanie ze hoho xD

a później możesz jej grzecznie wprost zapytać skąd pomysł na taki prezent.


ale pamiętaj OPie, musisz bardzo grzecznie zapytać bo jeszcze księżniczce się zrobi niemiło, a najlepiej to na koniec jeszcze przeproś że żyjesz.
  • Odpowiedz
takie wyzwanie ze hoho


@czescmampytanie: Nie którzy tydzień naczyń nie są w stanie pozmywać. Nie ma co z góry zakładać że osoba która nas kocha i chce z nami spędzić resztę życia ma w nas #!$%@?.

musisz bardzo grzecznie zapytać bo jeszcze księżniczce się zrobi
  • Odpowiedz
całkowitym uniżeniem


@czescmampytanie: Bycie grzecznym to całkowite uniżenie? xD

Równie dobrze OP mógł jej całe życie powtarzać że ma w dupie urodziny i nie chce ich obchodzić i żeby jej nic nie kupowała, a teraz ma pretensje.
  • Odpowiedz
Bycie grzecznym to całkowite uniżenie? xD


nie chodziło tylko o bycie grzecznym, ale nie ma sensu tłumaczyć ci szerszego obrazu bo i tak nie zrozumiesz.

Równie dobrze OP mógł jej całe życie powtarzać że ma w dupie urodziny i nie chce ich obchodzić i żeby jej nic nie kupowała, a teraz ma pretensje.


@Hmrogrz: tak tak, równie dobrze kosmici mogli przylecieć i podmienić jego super prezent na żel do mycia
  • Odpowiedz
nie chodziło tylko o bycie grzecznym


@czescmampytanie: Ale ja wspomniałem tylko o byciu grzeczny, bo równie dobrze można w takiej sytuacji niepotrzebnie zarzucić kobietę bezsensownymi pretensjami.

tak tak, równie dobrze kosmici mogli przylecieć i podmienić jego super prezent na żel do mycia XD


I znowu to samo, #!$%@? wiesz o nich i o ich relacji, ale z góry zakładasz że loszka ma #!$%@? w chupa i nie ma prawa kompletnie
  • Odpowiedz
#!$%@? wiesz o nich i o ich relacji, ale z góry zakładasz że loszka ma #!$%@? w chupa i nie ma prawa kompletnie nic więcej się za tym kryć.


@Hmrogrz: ja akurat mam racjonalny argument którym mogę poprzeć teze że ma w niego wylane. ty za to gimnastykujesz się jak pajac tworząc jakieś śmieszne argumenty jak ten o byciu zbyt zmęczoną na kilka kliknięć w telefonie xD albo że przez
  • Odpowiedz
racjonalny argument


@czescmampytanie: jaki on jest racjonalny. Na jakiej podstawie twierdzisz że osoba która wzięła z nim ślub, zyje z nim i poświęca mu życie ma w niego wywalone? Bo ja tu żadnej racjonalności nie widzę. Dla mnie to jest kompletnie nieracjonalne.
  • Odpowiedz