Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Ależ to musi być przykre dla Jędrka oglądać Judaszowa, która brzydzi się go i wyśmiewa z innymi uczestnikami.

Judaszowa udaje, że o tak bardzo się BOI, że to ją wybiorą jako zaufaną osobę.

Mówi Adzie, żeby wybrała Bartka, później mówi jej, że rozumie jej decyzję i że on się nie zmieni, później leci do Bartka, płakać że przegraliśmy, że ona była pewna, że Ada ją wybierze.

Sory, ale gdybym była jej koleżanka, natychmiast zerwalabym znajomość po zobaczeniu tego jak się zachowuje.
  • 7
  • Odpowiedz
  • 19
@ZlodziejZapalniczek: mówiła na pierwszej randce z nim, że było mega sztywno i nic z tego nie będzie. Później robiła dużo aluzji na setkach. Robiła też miny jak chciał ją przytulić po koleżeńsku, wyrażające obrzydzenie. Na setce mówiła, że 'trzeba zacinać żeby i wytrzymać do finalu'. Także stąd te wnioski.
  • Odpowiedz
@Trisolarianin: no tak, tak. Myślałem że pominąłem coś w dzisiejszym odcinku. Ale ogólnie to wiadomix. Autentycznie jej postać mnie brzydzi i niepokoi jednocześnie. Jeszcze smutek jak wtuliła się do Bartuli ostatnio a nasz dupa Jędrzej nie zaznał tego od początku programu.
  • Odpowiedz
@rycerznakoniu: @Trisolarianin @ZlodziejZapalniczek najśmieszniejsze jest to że ona myśli że jest jakąś "top partią" na rynku matrymonialnym, a tak naprawdę to zalatuje mizerią bardzo. Brak seksapilu, uroku osobistego,a na dodatek jest z miasta Najmana, czy tu trzeba coś więcej,by stwierdzić że zdala od zgrzybiałej Częstochowianki to najlepsza opcja w relacji z nią
( )
  • Odpowiedz
  • 1
@Trisolarianin Ja bym dodała jeszcze szczelne zawijanie się w kołdrę, żeby nawet milimetr skóry nie wystawał, na wypadek jakby Jęczmień ją dotknął i ganianie za Bartkiem.
  • Odpowiedz