Wpis z mikrobloga

• 0
jak masz zaznaczone w profilu zeby przy logowaniu z innego adresu IP zweryfikowac kodem jednorazowym, ktory przychodzi na email. do tej pory dzialolo to ok, ale od wczoraj mejle nie dochodza. cos ala eweryfikacja dwuetapowa jak sie logujesz na konto z innego (nowego) adresu IP.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kameleon1: malo tego, tawarisz podal moj adres email innemu uzytkownikowi, ktory napisal do niego z tym samym problem. ten napisal do mnie, myslac, ze ruski prosi go o kontakt na ten adres email - LOL
niezly ma tam burdel, albo sie nayebal przy weekendzie, tudziez nie wyrabia juz moze ;-)
  • Odpowiedz
@Allfingers @bajkowy
Przywrócono działanie autentykacji "Check by ip". Kody są już wysyłane i można zalogowac się za ich pomocą do konta. Sprawdziłem, działa. Dzisiaj zakończylem konwersację z gamoniem. Spawdźcie, czy macie włączoną tę funkcję, bo na czas fakapu została ona wyłączona, a potem jej nie przywrócono.
  • Odpowiedz
  • 0
@pras_pp: tak, jak mu popisalem jak malemu dziecku i pewnie jeszcze kilkanascie osob, to wzial i t wylaczyl. ja to zostawie unchecked, gowno nie zabezpieczenie, a tylko uzerania kupe potem.
  • Odpowiedz