Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, nadchodzi niedziela wieczór i jak zwykle nachodzą mnie pochmurne myśli. W tym roku kończę 32 lata, a ja czuje że zmarnowałem życie. Pracuje w #korpo w #finanse i na myśl, że jutro mam iść do #pracbaza to aż mną trzęsie. Zarabiam całkiem nieźle jak na polskie warunki, bo niespełna 15 tysięcy na rękę i zanim doszedłem do tego poziomu, to wmawiałem sobie że jestem nieszczęśliwy pewnie dlatego, że zarabiam za mało. Teraz zarabiam w porządku i niczego mi nie brakuje, a ja jestem bardziej nieszczęśliwy niż kiedykolwiek. Najgorsze jest to, że nie wiem nawet jak to zmienić i co chciałbym robić w życiu żeby móc czerpać z tego radość, lub przynajmniej nie być tak cholernie nieszczęśliwym. Ktoś tak ma/miał? Jakie jest z tego wyjście? Terapia? Rzucenie roboty i wyjazd w Bieszczady by "odnaleźć siebie"?

#zalesie #niedzielawieczur



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ewidentnie masz jakiś problem z psychą, po prostu coś nie działa jak powinno i mimo, że masz możliwości to z nich nie korzystasz i czujesz się nieszczęśliwy

trochę mało konkretów opisałeś, więc raczej nikt Cię nie zdiagnozuje, masz hajs może zdecyduj się na parę wizyt u psychologa?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim spróbuj psychologa, powinen podpowiedzieć czy to nadaje się do terapii, psychiatry czy jeszcze coś innego. Możliwe że gdzieś w przeszłości coś Cie mocno zabolało co rzutuje na możliwość bycia szczęśliwym obecnie. Powodzenia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim masz znajomych, przyjaciół, rodzinę, drugą połówkę? Co robisz po pracy? Masz jakieś zainteresowania? Jak spędzasz wakacje? Czy jest coś o czym marzysz, ale nigdy tego nie spełniłeś?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): W dupie się poprzewracalo
Wstawalbys o 5 rano i na 6 podbijać kartę w smrodowni i #!$%@?ć 12 godzin to byś inaczej śpiewał
Co za sieroty, to się zamień z jakimś sebą on pójdzie siedzieć na dupie w fotelu a ty idź za niego na śmierdzący magazyn nosić pudła

  • Odpowiedz